Bir çift göğsün insan hayatına etkisi ??

Bayan olmanın, hatta güzel bir bayan olmanın ve hatta çekici ve cilveli bir bayan olmanın insan hayatını çok kolaylaştırdığına katılıyo musunuz :D

Çevrenizdeki çok güzel ve seksi hatunlara bakın hepsi ya çok iyi işlerdeler ya da birilerinin parasını çatır çatır yiyolar :/

ben markete gidince kasiyer yüzüme gülmüyo bu da böyle işte :/

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• ukalalık die anlama ama ben ciddi anlamlada güzel bir kızım bu bana sadece düşman kazandırdı avantajım olmadı hiçbizaman herşeyi sırf buyuzden kaybettim meredeyse sadece ailem kaldı geriye

0|0
    0|0
    • doğru yerlerde kullanmak lazım . Benim okuldan bir arkdaşım güzelliği sayesinde şu an japonyada suzukide çalışıyo :D

• biliyorum ben nasıl gittiğini boşver ayrıntıları :D

• yaaa gördünmü anladın sen onu işte anca öyle gidersin :D :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla canım onların afrodizyak etkisi uzun bazı şeyleri göze alarak yapıyorlar ya tutarsa hesabı.

ya vicdan ya insanlık ya dürüstlük erdemleri ne olacak. Kadınlık hafife alınacak bir şey değil.

0|1
    0|0
    • kullanmak demiyorum ya güzelliğe karşı karşı tarafın zaafiyetinden bahsediyorum. hiç kullanmasanız bile muamale daha iyi oluyo güzellere karşı

• Ama sorunuzda kullanmak kelimesi olmasa da ifadeniz o yönde.

• herşeyimle güzelim ama asla bunu kullanacak kadar düşmedim, düşmemde. o türlerle muhatap bile olmam. aynisi kaslarini, tipini kullanan erkekler için de geçerli.

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyosun, saçlarımı yapıp hafif makyaj yapıp çıktığımda çok rahatsız oluyorum çevremdeki ayılardan.

0|0
    0|0
  • Kasiyerlerdeki hava = Bulent Ersoy'un tirnaklari

0|0
    0|0
    • Yüzlerine bakmadan kredi kartımı uzatarak alıyorum havalarını rahat ol müdür :D

• Ben kasiyer olsaydim diye dusunuyorum, gunde bin insan geliyo surekli ayni seyi yapiyosun. hak vermek lazim aslinda

• şebeklik yapsınlar demiyoruz ki kötü davranmasınlar sonuçta işleri bu

• Dezavantajlarida cok...

0|1
    0|0
    • ama çirkin olmayı istemezdin di mi

• Halimden memnun degilim demedimki,sadece herseyin göründügü gibi olmadigini söylemek istedim...

Herseyde oldugu gibi,güzel olmaninda dezavantaji var...

• kasiyerlerin çoğu kimsenin yüzüne gülmüyor

0|0
    0|0
    • kızlar bazen gülüyo bana erkekler hiç gülmüyo :(

• erkekler sana niye gülsünki gülmesinde zaten

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;