Şimidan şimidan şimidan dan gel arkamdan arkamdan kız alacaksan al beni annen baban duymadan <3

Günaydın duştan çıktıktan sonra banyoda hijyenik pedini unutan kızlar ve çişini yaparken klozet kapağını kaldırmayan erkekler <3 Eylül ayında arkadaşlarımdan biri dünya evine girezek dün muhabbet açıldı konuşuyoruz. Şimdi hacıığğ yani manita olayları tamam buluşmalar 2 3 gün beraber kalmalar yıllar yılı süren gizli sevişmeler hepsine okeyde abi evlendin ne bilim yani aynı evdesin yani insan 1 gün zor katlanıyor aynı evdesin yaa bundan sonra hep berabersin heyecan yok ne biliym istediğin zaman bafi bafi bir atraksiyon yok ayrıca bütün mahreminiz ortadan kalkacak yani salaş olcak herşey fırrıytooğ yani kıllı ağdasız bacaklar kakadan sonra aynı wc yi kullanmalar falan filan hayır nası katlancaksın hiç düşündün mü abi ? dedim.. Demez olaydım. Adam mesaj çekmiş uyumamış sabaha kadar zaten şüphelerim vardı istek kalmadı bütün hevesimi kaçırdın hayırlı bir işe engel oldun ahirette ateşin 2 kat harlanacak dedi.. Şimdi ben iyi mi yaptım kötü mü yaptım ? Vicdanım zıp zıp zıplıyor <3

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

Hayalindeki Pürüzsüzlüğe Zahmetsiz Kavuşmanın Yollarını Keşfet!

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• nerden buluyorum bu soruları bilmem:\

0|0
    0|0
  • Okuyunca, ben de evlilkten soğudum

0|1
    0|0
  • Allahtan senin gibi bir arkadaşım yok. Yoksa önce onu sonra kızı sonra da kendimi vururdum. Bırak evliliği resmen hayattan soğudum soruyu okuyunca :D

0|0
    0|0
  • "İstediğin zaman bafi bafi" bile diğerlerinin iğrençliğini telafi edemez :/

0|0
    0|1
  • Bu konularda olgun davranamıyan birinin evlenmesi hata zaten.

0|0
    0|0
  • adam şüphe ediyorsa zaten sevmemiştir vicdan yapma boşuna sen fikirlerini söylemişsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...