Sizce bu bilinçaltının bir etkisi olabilir mi?

sorum biraz komik ve detaylı olacak ama şeytan ayrıntıda gizlidir, şimdi biri var kendisinin dershanesi var daha çok çocuk öğrenciler gelip gidiyor, bende bir gün bişey sormak için yanına gittim odasında kamerası var alt kat falan gözüküyor, sekreterin yanında bir oğlan oturuyordu, döndü dedi bu senin arkadaşın mı? şaşırdım bende yooo hayır dedim. Dedi öyle büyük birini görünce ben öyle sandım dedi, sonuçta kurs orası, veli ya da başka bir öğrenci ya da bilgi almaya gelen biri olabilirdi neden hemen işi bana yonttuki? Daha yeni yeni tanışıyorduk o zaman sizce acaba bir erkek arkadaşı var mı diye düşünüyordu da böyle bir durumda hemen o mu aklına geldi?

Güncellemeler:
yani arkadaşın mı dediği kişiyi kameradan görüyoruz biz

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoşlanıyor. Hayırlı olsun.

0|0
    0|0
    • nasıl bu kadar kesinsin? yoksa dalgasına mı böyle yazdın?

• :)))) pardon...

• :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• what? kızım senin derdin ne :D

0|0
    0|0
  • Sen detayı da aşmış Quantum'a geçmişsin. Çok karışık yazmışsın. Bir şey anlamadım.

0|0
    0|0
    • yaa valla karışık değil yavaş yavaş bir daha oku bak o kadar puan yapmışın fikrin önemi:)

• yani öncelikli amaç o kişinin kim olduğunu öğrenmek benim erkek arkadaşım var mı yok mu o değil tabiki de hani az bir meyili vardıda mı duruma bana çekti kendisi de farketmeden diye düşündüm

• Terslenmemek adına temkinli olmaya abartı denilmez. Sizin işiniz belli mi olur, sağlama almakta fayda var.

• Slaves to the Subliminal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;