Size yazılsa ne hissedersiniz ? :)

Hani insan bazen her şeyden vazgeçer kimseye inanacak ne gücü kalır ne umudu.İşte tam da böyle bir anımda mucize gibi çıktın karşıma.İyi ki de çıktın.bu zamana kadar hiç keşke dedirtmedin, ne olursa olsun hep yanımda oldun.Kimsenin önemsemediği kadar önemsedin, kimsenin yanında mutlu olamadım seninle olduğum kadar.Tam 2 aydır yüzümdeki gülüşlerin, içimdeki heyecanın sebebisin sen.Bana gülmeyi, yaşamayı sevmeyi yeniden öğrettin.içindeki heyecan, o kıpır kıpır ruhun sayesinde tam 2 aydır gerçek anlamda mutluyum ben.Belki duygularımı çok belli edemiyorum bazen de çok üzüyorum ama şunu bil kii çok seviyorum seni...Bir o kadar da kıskanıyorum.Kimsenin sana göz ucuyla bakmasına bile dayanamıyorum.Kimsenin sana yanlışlıkla dokunmasını bile istemiyorum. Sadece benim ol,benimle ol, biz olalım istiyorum.Sarıldığımda o kalp atışını, nefes alışlarını bile ben hissedeyim istiyorum.Her şeyini bilen her şeyine karışabilen tek kişi ben olayım istiyorum.Seni her gün görme şansı olan anneni bile kıskanıyorum. Ve bir gün seni herkesten çok gören kişi ben olayım istiyorum.Sabah uyandığımda aklıma değilde yanıma gel istiyorum .Hani hep soruyorsun ya istediğin ne diye işte ben sadece bunları istiyorum çok değil sadece seni... Seninle olmayı... Bir gün herkesten her şeyden uzak birlikte olmayı... Sana her gün mutlu olacağız diyemem ama olur da bir gün üzülürsen hep yanında olacağım hep birlikte gülüp üzüleceğiz sözünü verebilirim... Seni çok seviyorum Her şeyim...

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bu kadar uzun birşey yazan olursa okumadan silerim :)

0|1
    0|0
    • ohaa o neden

• Hangi yorum için sordunuz bu soruyu

• inşallah facebook hesabını dondurur demişsiniz ya :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• bunu büyük ihtimalle erkek arkadaşın yazmış sana. bir kızın yazması zor bunu. Delice aşk yaşadığım oldu ama böyle bir yazı yazanım olmadı olmazda. heralde sımsıkı sarılırdım.

0|1
    0|0
    • Ben erkek arkadaşıma yazdım :) duvarında paylaşacağım ama çok utanıyorumm.. aramız bozuktu bugünde 2. ayımız oldu gönlünü almak istedim ama tereddütteyim.

• inşallahh çok teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

• Tamamen sana aitse mutlu olur heralde ,güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • Çok büyük bir baskı hissettim ben. Biraz daha özgür olmalı insan.

0|0
    0|0
  • Oha süper :D Bende bir paragraf yazarım sevdiğime arada okumaya üşensin isterimde bu ne la helal valla bunu sen gönderdiysen sevdigine gerçek askı bulmussun devam :D

0|0
    0|0
  • Okumadım Ama Bunu Bende Yazmıştım Googleden Kopyalayıp Arasında Küfürlü Bişi Vardı Kızdan Kalayı Yemiştim :D :D

0|0
    0|0
  • böyle birşeyi isterdim. 2 aylık henüz taze zaman geçtikçe dırıldanmalar artar iki taraf içinde kim kime yazdıysa Allah mutluluklarını daim etsin

0|0
    0|0
    • Evet yeniyiz ama onun en uzun ilşkisi gibi bişey :) Rabbim herkese sevdiğiyle uzun ömürler nasip eylesin...

• okumadım okadar uzun yazılırmı :D

0|0
    0|0
    • hadi odunluğu bırakta oku cici cocuk.

• Ama bu bir yerlerden bulunmuş cümleler değil ki hissettiklerin..

• o zaman şanslısın nediyim güzellik :)

• Başta çok hoşuma gitti de ilerledikçe ıkına ıkına yazılmış gibi hissettim.

0|0
    0|0
    • Zorlandığım doğru ama içimden gelenler bunlar :)

• Bence sadece başı yeterli o zaman insan kendini gerçekten birinin yaşam kaynağı gibi hissediyor. Ama ilerledikçe iş sarpa sarmış.

• O anlar ne demek istediğimi öyle düşünmez zaten ondan başka kimse okumayacak :)

• Aşiri ilgi=çabuk bikkinlik.

An itibariyle güzel tabiki

0|0
    0|0
  • evlenme teklifi ederim .p

0|0
    0|0
  • özeti yokmu derdim okumazdım :D

0|0
    0|0
    • çok ayıp hadi okumanı geliştir az :)

• Hayat buu ne olacağı hiç belli olmaz :D

• 29 yaşındayım artık çıksın biran önce :D

• Domates mi biber mi ? diye sorarım.

0|0
    0|0
  • yanışu anpek bir anlamı olmadı ama

heralde ozaman cok karmakarısık seyler hissederdim

0|0
    0|0
  • mahkemeye verirrim

0|0
    0|1
  • bana bu mu yazılacak? kıyametin koptuğunun resmidir

0|0
    0|0
    • neden ki?

• bende kimse o kadar tutku bulmaz

• düşünme öyle.. bende, hayatımda bunları hitaben yazacak biri olamz diyordum ilk uzun yazım oldu :)

Kızlar Ne Diyor 2

• valla vastolorde nin dediği gibi başta güzel güzel okudum sonlara doğru sıkıldım be ya böyle sevgi olurda sonsuz olurmu bilemem bu kadar delice sevmekde iyi degil ya çünkü rabbim kimi benden çok severseniz onu sizden alırım demiş aşk için bu kadar kendimizi kaybetmeyelim

0|0
    0|0
  • tarif edilemez bnce..

0|0
    0|0
    • cidden mi ? Sence paylaşayım mı duvarında gönlünü almak amaçlı ? :)

• seviyorsan bence duvarında paylaşmak yerine elinle bir kağıda yazıp ver ve sarıl daha anlamlı olur birbirinizin değerini bilin..

Yükleniyor... ;