Anlayanlar bakabilirler mi acaba ??

Arkadaslar sabah aynayla konustum ve bırlıkte bir karar aldık evet saclarımın rengını acacam sorduk arastırdım oksijenli suyla actırabılırmısım fakat yanma ıhtımalı felan var dıyorlar ya da boyatsam mı bılemedım kafam karıstı sacım kumral gıbı degısık bır renk yakısrmı yakıcagına emınım o yuzden boyle bır sey dusunuyorum sızın bıldıgınız alternatıf yollar mevcut mu ya da oksıjenlı suyla sac actırma hakkında bılgı verebıırmısınız hıı ?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• oksijenle aç bişey olmuyor ben öyle yapıyordum hem daha doğal

0|1
    0|0
    • daha dogal ama sacım kumral dıger arkadaslar turuncu oluyor dedıler asagıda okuyabılırısin :( hmm bıde yanma olayı felan olmuyo degıl mı ? oksıjenlı su da

• benimde açık kumral sarı gibiydi. yapıyordum bazen çokta güzel oluyor sarımsı yanmıyor

• hmm anladım teşekkürler.. Yıne kararsız kaldım buraya soruyu yazmadan önceki gibi yani boyatsam mı oksijenle açsam mı .s

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• boyat açtırma .. açılınca saçının altından belki turuncu çıkcak.d en güzeli rengi belirle ve boyat

0|1
    0|0
  • oksijenli su yapma bence. bn altın karamel boyattm ilk kez boyattm saçımı dipten önceden balyaj vardı saçm kumral benimde ve altın karamel çok yakıştı

0|1
    0|0
  • Bence doğal ol boyatacaksın sonra dipleri çıkacak rengini tutturamayacaksın

0|1
    0|0
    • ya bırak bu natüralist ayaklarını .p degısıklık ıstıyorum ben sıkıldım..:)

• sakın oksijenli suya bulaşma.iğrenç bir hal alıyor.kumral saçı iğrenç bir turuncuya döndürüyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Oksijenli su kullanmak pişmanlıktır :D Bir kızdan yardım almalısın

0|1
    0|0
  • öyle yapacağına git düzgün bir unisex kuaför e yapsınlar saçını..

0|1
    0|0
    • unisex ha :):):) yok panpa sen demek isteğimi anladın başka bir fikrin var mı ?

• unisex kuaför kötü bisey değil :) eşcinsel yeri flan değil bayanlar ve erkeklerin ortak gittiği yer. uzun saçlı erkeklerin yarısı gider unisex kuaför e. emin ol oksijenli sudan daha çok memnun kalırsın.

• anladım teşekkürlr bir araştırıyım :)

Yükleniyor... ;