Bu soruların anlamı nedir?

merhabalar. Biri var yazın tanıştık, ailelerde tanıştı. 2-3 gün dip dibeydik ama benimle hiç muhabbet etmedi. Sadece uzaktan baktı ama ben altında bir sebep aramamıştım doğrusu.Sonra facebook syfasından ekledi. Herneyse konuşuyoruz arada yazıyor falan.. Çok güzelsin, meleksin diyor. "Bir yarim olsun isterdim" şarkısını bana atıyor "yanlış anlama sadece dinleyelim" diyor. Bende yanlış anlamıyorum.. Buluşalım mı diye sordu bir iki defa..Sonra annemle kavga ettim diyorum "aşık mısın" diye soruyor. Ne alaka dediğimde "ben olsam bu yüzden kızardım" diyor. Veya durduk yere trip atar mısın diye soruyor.. Şimdi bana alttan alttan hayatımda biri var mı öğrenmeye çalışıyor, beni tanımaya çalışıyor gibi geliyor yanlış mı düşünüyorum?Yoksa bunlar benim uydurmam mı? Üstüme alınıpta sonradan çakılıp kalmak istemiyorum da...

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Düşüncen doğru. Seni tanımaya, kendini de sana tanıtmaya çalışıyor. Arada romantizm ile seni etkilemeye de çalışıyor. Çok güzelsin ve meleksin lafları bakkala kahveye gittiğinde söylenecek sözler değil, ayrıca hayatında biri var mı öğrenmeye çalışması da gayet senin dediğin anlama çıkıyor. Yorumun doğru bence... Sevgiler...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• senden nabız yoklaması yapıyorr

0|0
    0|0
    • anladım..

• aa nesi yazık yahu:D

• aşk acısı yani düşünceler fikirler uykusuzluk felan o bakımdan yazık amma atlı heyecan hepside...

• resmen sana yazıyo eğer ilgi duymuyasan dikkat et böyle şeyler düşünmesine izin verme.

0|0
    0|0
    • ilgi duyuyorum aslında o bana yazdığında heycandan kalbim hopluyor.. Ama sonra korkuyorum kendi uydurmalarınsa bunlar diye.. Çocuk belki can sıkıntısına konuşuyor benimle

• bir erken can sıkıntısından, başka bir kıza bunları yazmaz raht ol :D pardon

sıkıldığı için bunları yazmaz yani hoşlandığı için yazar

• teşekkür ederimmm:):)

• test yapıyor :D

0|0
    0|0
    • ne testi yahu:D komk mi şmdi bu manyaaakk :D:D

• amacı belli ya doğru anlamıssın :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!