Onunla evlensem yeni bir hayata başlamasını sağlayabilir miyim?

Ben 22 o 18 yaşında. Ben bakirim ama hoşlandığım kız daha önce ilişki yaşadı. Onun aslında iyi biri olduğunu düşünüyorum. Yalnızlığını ve sevgi açlığını bastırmak için birileriyle çıktı ve çıktığı kişiler de onun bu zaafından istifade etti. Şimdi onunla evlensem ve ihtiyacı olduğu sevgiyi vermeye çalışarak hatalarını unutturup yeni bir hayata başlamasını sağlayabilir miyim? Ruhunu temizleyebilir miyim? Bana sadık kalır mı? Aranızda mutlaka bu durumda olanlar da vardır ama olmayanlar da kendini bu kızın yerine koyarsa sevinirim. Cevaplarınız için teşekkürler.

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Onu seversen,sadık olursan, beklediği ilgiyi verirsen neden sadık olmasın? Hı olmuyor diyelim o zaman durma kaç o kız masum falandeğil bildiğin şeytandır.

0|1
    0|0
    • İşte flört edip öğrenmek istiyorum bunu. Ama olayı da önceden biraz süzmeye çalışıyorum.

• Evet bu düşüncedeyim. Teşekkürler.

• rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• 1.Bakire olmaması hata değil.Ben olsam bunu hata olarak gören biriyle ne sevgili olurum ne de evlenirim.Defolup gitsin yani.Anlatabiliyor muyum?

2.Ruhunu temizlemek nedir ya? Boş edebiyat yapmışsın.Komik :D

3.Bakire olmaması sana sadık kalmayacağı anlamına gelmez.Sadece onu zorlamaman lazım.Yani seni seviyorsa ve aile kurmak istiyorsa evlenir.Sen ona yalvar yakar evlenirsen falan (öyle bir şey yapmayacağını biliyorum ama dip not olsun :) tabi ki aldatacaktır.Karşılıklı istek olmalı yani.

0|0
    0|1
  • zaman gosterrr bı sans vermelı belkıde...kımseyı kınamamk gerektgnı dusuyrm ve yargılamamk hytmda boyle seyler basıma gelmedı ama geledebılır eger bu dusuncelerın evlendıkten sonra da değişmezse olgun bir insansın demektir...

0|1
    0|0
  • Çok var böyle bildiğim insanlar hic bir sey olmaz ona sevgi de verebilir sin o sana sadıkda kalabilir bunu bir zarla nitekendiremezsin. Bunu düşünmen bile yanlış bence

0|0
    0|1
    • Ya bir siikttir git. Düşünmem bile yanlışmış. Ulan senin gibileri siikiicen parasını da vermicen.

• Ben sana bakire değilim mi dedim allahın cezası nerenle dinliyorsun

• Ben bakire değilsin mi dedim gerizekalı. Örnekleme yapıyorum orda. Siktiriboktan sitelerde vakit geçrireceğine kitap oku biraz.

• şimdi ikinizi de tanımıyorum.seni ne de onu.bildiğim tek şey var,aşk ile karar verme.

0|1
    0|0
    • Aşk yok. Şu an durum farklı yani satranç oynar gibi davranıyorum. :D

• Daha önce ilişki yaşadı diye kötü biri değildir zaten.

0|1
    0|0
    • Acaba bana sadık kalır mı ve geçmişini tamamen unutur mu diye aklımda soru işareti kalıyor. Sence ?

• ben zaten bu kızın yerindeyim hatta daha kötüsüyüm bana küçük yaşta iken tecavüz edildi.Benim erkek arkadaşımda bunu biliyor. o kızın ruh halini değiştirmen çok zor Allah yardımcın olsun :(

0|1
    0|0
    • Öncelikle şunu söyliyim sana olan bu durum kesinlikle senin suçun değil. Yani bakire bir kızdan hiçbir farkın yok. Bahsettiğim kızın durumu kendi seçimi ama senin kötü bir durumun yok merak etme. Tertemizsin.

• Hemen konuşulacak bir konu değil tabi ama sana şunu söyliyim eğer bu kız sana anlatırken ağlarsa ve senı kaybetmekten korkarsa bilki çok pişman ve sana değer verıyordur bunu asla unutmaa..

• Umarım öyle olur.

Erkekler Ne Diyor 4

• kızın bu kadar masum olduğundan nasıl eminsin onu bir söyle hele ?

0|1
    0|0
    • Emin olmasam da neticede herkes hata yapar de mi? O da 2. bir şansı hakeder diye düşünüyorum.

• Bunu kız söylemedi benim olayları süzdükten sonra getirdiğiim kanaat bu.

• Özelden yazarsan sana bu konuyla ilgili bişey sölicem belki fikrin değişir.

• postu deldirmiş... perte çıkmışş bir daha ayar tutmaz...git bir bakire bull...hem seninle onu kıyaslar falan seni beğenmezse ne olacak...

0|0
    0|1
  • ya nedir bu bekaret takıntısı ya

0|0
    0|1
    • Ammın evladı bekaretten mi bahsediyorum burda. Algısını siiktiiğmin gavatı.

• sen bu uslupla hiçbir kadını mutlu demezsin muhtemelen onun geçmişini sık sık hatırlatıp döversin sakın kızın başını yakma

• bakirsen bakire bir kızla evlenmelisin

kız bedavaya erkeklerle yatmış

ama kız geçmiş ilişkilerine tövbe ederse pişmansa

...!

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;