Nil gün çekim yasası kitabı hakkındakı dusuncelerınız

nil gün-çekim yasası kitabı hakkındakı dusuncelerınız böyle şeylere inanmazdım ama artık birşeyler ters gittiğine göre bakış açımı değiştirmek istedim ve bu kitabı aldım okuyorum gayet güzel faydasını gören varmı?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• Nil Günün kitapları değilde.Cd lerde ses kayıtları vardı bende.Bende hurafeden ibaret derdim.Fakat gerçekten faydalı.İmam gibi sende muska var psikolog gibi şunu yap bunu yap demiyor.Gerçekleştirdiğin eylemin sonucunda ne olacağını söylemesi yeterli zaten.

1|0
    0|0
    • kuraldısı tv var eşiyle bırlıkte yaptıgı vıdeolar onlara baktım. kitabı daha bıtırmedım ama şöyle bırşey olustu bende olumsuz cümle kurmak ıstemıyorum olumsuz konusan ınsanların enerjimi düşürdüğünü farkettım sizdede oldumu bu durumlar? ayrıca hayatınıza gercektn isteklerınızı artk çekebılıyormusunuz?

• Aynı duyguları paylaşıyoruz sanırım.Etkili iletişim adına çok faydalı ayrıca Nil Gün demek özgüven demek ;) özgüven olunca isteklerine de yapmak için girişimde bulunuyorsun.

• :)) anladım teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Çekim yasası pozitif olmayı ve düşünmeyi temsil ediyor. Pozitif insanın hayatı da pozitif oluyor. Ha negatifle karşılaşılırsa bile sonuçlarını pozitif değerlendirmeyi öğretiyor. İsteklerin çoğu gerçekleşir bu yasayla. En başta olaylara negatif yaklaşmamamızı sağlıyor ki bu bile büyük bir etken. Sonuç olarak çekim yasası = kendi kendini olumlu telkin. Zararı olmaz faydası çok olur benimsenirse. Olumlu insan kazanır.

0|0
    0|0
  • O kitabı okumadım ama Secret'ı okumuştum. Çok mantıksız değil aslında, emek sarfettiğin müddetçe tabi. Olumlu düşün olumlu olsunun farklı bir açıklaması. Fakat o kadar kolay değil. Yani hiç bir şey oturduğun yere sunulmaz, çaba sarfedebilmeli kişi. O yüzden kitabın bazı yerleri bana çok mantıksız geldi. Devamlı hayal et evren sana onu gönderecek. Böyle bir saçmalık yok.

1|0
    0|0
  • özetle; herkesin size karşı olduğunuzu düşünürseniz, karşınıza hep size karşı insanlar çıkar. erkeklere güven olmadığına inanıyorsanız, 50 erkek olsa gider güvenilmeyecek olanı kendinize arkadaş seçersiniz. kısmen katılıyorum :)

0|0
    0|0
    • pekı gercktn artk doğru ınsanlarımı hayatınıza çekıorsunuz haytınızda olumlu dusunupte yanlıs yola saptıgınız olmuyormu ve hep olumlu dusunurken bazen kendımı kandırdıgımı dusunuorm

• çekebilidğim söylenemez. ama itmeyi öğrendim. güven vermeyen, saygı bilmeyen, gösterdiğim ilgiyi-yakınlığı göstermeyen kız veya erkekleri, itiyorum. onlara (mecbur kalmadıkça) selam dahi vermiyorum . o yüzden pek kimse yok hayatımda :)

• anladım aslında herkes zamanı gelınce doğru ınsanı buluyor nil gün bile daha yenı bulmuş hayat arkadasını bu kuralı en ıyı o uyguluyo olmasına karşın :)

• The Secret tarzı bir kitap sanırım o .. öyle değil mi..

1|1
    0|0
  • Gayet güzel demişsin.Peki sen bir faydasını gördün mü ..bizi aydınlatır mısın?

0|0
    0|0
  • kozmosun bilmediğimiz bir çok sırrı var

bunları çözmek bilimin işi böyle neticeden yasa uydurmayla tembel yoldan sonuca varmak çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Allah'dilemedikçe kimse kimseyi çekemez.dua en büyük çekim kanunudur.oda Allahın izni dairesinde olur.yoksa herkesin duası kabul olsaydı hayat zorlaşırdı.

0|1
    1|0
  • bak beni çektin değişince

0|0
    0|0
  • Evet şimdi bütün uzayı ayaklarıma kadar çekiyorummm :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Secret okumuştum bende sana olumlu bakmayı ve başarmanın pozitif düşünceyle olduğunu söylüyor ve sonuna kadar haklı bence olumsuz insanlar seni çok etkiler her zaman kalkıp gülüp nefes aldığını hissetmek her sorunlara rağmen yaşama istediği ve arsudur bence her insanda olmalı Pozitif düşünce her zaman önemlidir inancında varsa alamayacağın şey yoktur :)

0|0
    0|0
  • ilk defa senden duydum ama ben secret'ı okumuş yani bu çekim yasası nı başlatan kitabı okumuş biri olarak kesnlikle buna inanıyorum yazılanlar aynen çıkıyor. biraz derinden gözlem yapsak nedeniyle sonucuyla olaylara ve öncesindeki düşüncelerimize odaklansak hayatımıza neler yaptığımızı görebiliriz.

0|0
    0|0
  • safsata bunlar

0|0
    1|0
  • açıkçası ben cok begendim bu kitabı.bana da etkisi oldu.daha iyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • bn daha bıtırledım ama bnde begendım okudugunuz onerebılcegınız başka kısısel gelısım kotabı var mıacaba

• içindevi devi uyandır

• Kitabı bilmiyorum ama cdleri etkili

0|0
    0|0
  • o kitabi biliyorum ama okumadım.çekim yasasının doğru olduğunu düşünüyorum.ki ben hep yaşarım bu durumu.düşünceksin,istiyceksin ve bırakcaksın.elbet bir şekilde gerçekleşiyor.çok istediğim-ama gerçekten istediğim şeyler hep oldu çok şükür

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;