Üni kazanmak için bir ders çalışma programı gereklı cok bakarmısınız

Üniversite sınavında ıyı puanlar almıs muhendıslık vs kazanan arkadaslar bu sınav ıcın 2. denemem ve son sansım sanırım bu senede olmazsa bırdaha denemek ıstemıyorum ve onun ıcın delı gıbı calısıyorum.sizden bır rıcam var ben bil. müh okumak ıstıyorum ve kendı sehrımde baskentte bunun ıcın cok puan almam lazım ılk denememde 301 aldım :/ ygsden ve lys gırmedım bıle yanı kendın yap demeyın cunku o olmadı bana uygun bır ders calısma programı varmıdır ? ya da sızın uyguladıgınız gercekten çok ihtiyacım var :/

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• ders çalışma programları kişi yeteneklerine göre hazırlanır. eksik olduğunuz ders konuları belirlenir. günlük çözülecek soru sayısı öğrenci performansına göre ayarlanır. dershaneye gidiyorsanız rehber hocanız da yardımcı olur. Benim önerim internetteki ders programlarını pek takmayın

0|0
    0|0
    • mesela benim mat-1 eksık konum yok bıyolojı kımyadanda yok ama fızıkten cok eksık konum var geometridende malesef sımdı program yaparken bunlara agırlık vercem pekı soru cozme ısı ? hangısınden ne kadar cozmelıyım mesela aldıgım puanı soyledım denemelerdende hala aynı puan gelıyor asagı :(

• bu 27 sadece matematıkten geometrı yok ıcınde :/ geo su 1 ayda yarıya kadar yapmam lazım dershane baslamadan

• işte dediğim taktiği deneyim bir de :) çünkü gerçekten üçgen sağlam konudur.

• final veya sınav dergisine abone ol. onun sayıları sana geldiğinde o sayısındaki konuları bir sonraki sayıya kadar bitirirsen farkında olmadan program yapmış olursun ve sistematik ilerlersin. ayrıca adam gibi kaynaktan çalışmış olursun.

0|0
    0|0
    • final çalısmadım ama ılk sene sadece sınavın kaynaklarından yararlandım pek ıyı bulmadım bu sene fem calıstım yaprak test falan bırde tek kaynaktan calısmanın zararını gordum sımdı fem-bırey-palme-sınav çalısıyorum

Yükleniyor... ;