Uzun bir ilişkiden cıkıyorsunuz nasıl unutursunuz hayatınıza geri donersınız?

işte çıktınınz çıktınız çıktınız ayrıldınız nasıl unutursunuz formullerınız neler ?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• bi süre sürekli ağlar rahatlarım sonrada düşünmemeye çalışırım facebooktan takip etmeyi felan bırakırım her mesaj geldiğinde ondan geleceni düşüncem için teli atarım bir köşeye sonra bide bakşımki unutmuşum.. hayatta aşk acısından daha kötü şeyler var ölüm mesela biryerlerde nefes almasıda yeter..

0|0
    0|0
    • keşke ölsem :D ölmekten korkmuyrm :D

• bu demek oluyoki daha aynısın :D

• degilim sana öyle geldi bir kere tamam mı .s .s :D şaka maka %90 iyiym :D unuttum salla =P

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• bir ay geçince biraz kabulleniyosun biraz zaman diyim birini hemen hayatına sokma kimseyi üzmek istemezsin çünkü kafanı dinle hareketli şarkılar filmler arkadaşlarla takıl hobi edin kendine bak spor yap kültürel bilgini gelitir . yalnız kalmamaya çalış

0|1
    0|0
  • Bir insanı bir günde sevmediğiin için bir günde unutamazsın önce hemen unutmalıyım düşüncesini at kafandan. Daha sonra kendine uğraş bul. Mesela komedi filmleri izle ve onunla olan hatıraları hatırladığında hemen silkelen kendine gel onların içinde kaybolup gitme. Kimse iiçin gelmedin bu dünyaya biri gitti diye hyatın kötü olacak anlamına gelmez. İnsana en güzel çareyi zaman verir. Sindire sindire yavaş yavaş unutursun. Birde kesinlikle acılı müzikler dinleme. Arkadaşlarınla vakkit geçir bir bakmışsın o artık aklındanda kalbindende çıkmış gitmiş.

0|0
    0|0
    • dün sormuştum bugun %70 unuttum :/ veya %71

• nası yanı şuan beynimi.. şey yaptın :D nasıl unutamam ya :D unutmayı aklımdan nasıl cıkarcam :/ anlamadım sultan kız :D

• bak sürekli onu unutacağım dersen unutamazsın sürekli unutacağım dediğinde yeniden hatırlarsın. Hayatına normal devam et sanki hiç bişey yokmuş gibi. onu demeye çalışıorum.

• Kızları toplarım kafa dağıtırım küçük çocuklarla meşkul olurum birilerinii mutlu eder mutlu olurum :)

0|0
    0|0
    • guru olmuş hak etmiş bir vatandaş teşekkür :D

• Tek formül zaman ...

1|0
    0|0
  • ne kadar uzun olduguna bağlı.. yıllar? aylar? haftalar? ya da günler mi sürdü? herkesin uzun anlayışı başka

0|0
    0|0
    • yani senın uzun anlayışına gore olsun. sen ayrılsan naparsın :/

• dediğim gibi sadece iki sevgilim oldu boş kişi ve kurumlarla ilgilenmedim hiç. ilk ilişkim iki seneydi. sonra iki sene ara verdim ilk aşkımı tanıdım onla da 1 sene 1 aydır birlikteyiz dün de buluşmuştuk yavrum üstüme titriyor yerim. inşallah evleniriz ve son ilişkim olur :)

• haha süpersin :D inş :D

• şuana kadar hep ben ayrıldım ve sürekli sıkıldığım için o yüzden hiç öyle bişey düşünmedim

0|0
    0|0
  • Sadece zaman

0|0
    0|0
  • Düşünmemeye çalışırım oyalanacağım bişeyler bulurum

0|0
    0|0
  • Bir süre üzülürsün üzülürsün onu düşünürsün neden oldu diye, sonra yeni insanlarla tanışırsın yeni arkadaş çevresi edinirsin.. Böylelikle unutursun eskileri. Yeni kişiler dediğim illa sevgili vs. olması gerekmez, arkadaş çevresi onlarla etkinlikler yaparak filan unutursun

0|0
    0|0
  • Cikabilene kadar beklerim... uzun süre yalniz kalmam unutturacak biri girer hayatima elbet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Başka birisiyle çıkmak en iyi yöntem .

0|1
    0|0
    • zaten cıkıyorsan :/ ama genede o kızı unutamıyosan

• Zaman kardeşim . Zaman a bırak o zaman . Zamanla geçer elbet .

• seven unutamaz kardeşim

0|0
    0|0
  • zamanmışşş bana öyle dediler

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;