Arkadaşlıklarda sınır olmalı mı?

Arkadaşlıklarda sınır olmalı mı?

Mesela bir arkadaşınız var içtiğiniz su ayrı değil, her şeyinizi bilir. Sizce bu doğru mu, yoksa bir sınır olmalı mı?

0|0
139

En İyi Kız Görüşü

• maalesef sınır olmalı. çünkü en büyük kazığı insanın arkadaşı atabiliyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Değil arkadaşlıklarda evliliklerde bile bir sınır/ölçü olmalıdır. Ölçü size göre değişir. Ama bir beşere herşeyinizi verirseniz, bilin ki beşerdir. "Beşer de şeşer de.." diye bir laf vardır... Bugün en yakın dostunuz, yarın en büyük düşmanınız olabilir. (Değil mi? Bkz. Ramiz dayı.)

0|0
    0|0
  • Kız erkek olarak 2 ye ayırmak lazım. Kızlarla samimi ol sorun olmaz. Fakat kızlardan birinin sevgilisi oldugunda digeri kıskanabilir.

Erkekle samimi olan bir kız da sevgili olma ihtimali yüksek olabiliri zamanla

0|0
    0|0
  • bence bir sınır olmalı cünkü elpet birgün bir sorun cıkar cünkü eger arkadasınız erkekse daha büyük sorunlar olabilr kız ise bu birazdaha genislere bilir ama yinede biraz sınır olmalı insanın kendinde kalmadıgı bir sırrı kalınca zaten onula ilgili hiç bir sır kalmaz ve o zamanda insan kendini önemsiz issede bilir kötü bise olsa bile bir sırrı mutlaka saklamalı ve kendinle mücadele etmesini ögrenmelidir

0|0
    0|0
  • sınır olmalı ama belli ölçüde

0|0
    0|0
  • insanın sadece dostu ile değil tüm yakınlarıyla hatta eşide dahil arasında sınır olmalıdır diyorum...

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşın ile aranda sınır olmaması gerekir sevgili yeşil zeytin..

Diğerleri ile illa ki olmalı.

0|0
    0|0
  • bencede bir sınır olmalı...

0|0
    0|0
  • sınır derken..nasıl bır sınır

0|0
    0|0
  • olmali zaten astigin an arkadas boyutu degisiyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İnsan arkadaşlarını iyi seçmeli bence...Sınır koymalıyım diye düşünüyorsan zaten bir güvensizlik bir şey vardır illaki.

Mesela benim bir kaç arkadaşım var aramızda ne sınır ne başka bir şey var küstüğümüzde bile birbirimiz hakkında tek bir kötü kelime etmeyiz hatalarımız varsa önce birbirimize söyleriz birbirimize çok kırgın bile olsak başımıza bir şey geldiğinde ilk yine birbirimizi ararız.Gerçekten güvendiğin birisiyle arkadaş olduğunda sınır mınır kalmıyor.

Önceleri sınır olabilir ama bir insanı tanıdıkça araya sınır koyup koymayacağına karar verir insan.

1|0
    0|0
  • arkadaş değilde dost ise o kişi gerçekten sırrımı bilir..1 tane var bende:) onunla dertleşirim sadece..içinde tut tut nereye kadar cnm

0|0
    0|0
  • doğru değil tabi ne kadar herşeyinizi beraber yapsanızda arkadaşlıkta sınır olmalı ama dostlukta olmamalı

0|0
    0|0
  • elbette sınır olmalı söylediğiniz her sırrınız yaptığınız her davranış daha sonra aranız bozulduğunda tehtid unsuru olabiliyor. hem sınır olmadığında saygıda kalmaz. güvensizlikse bu evet doğru hem eskilerinde dediği gibi bu devirde babana bile güvenmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • ailemle bile aramda sınır vardır ki asla kimseyle çok sıkı fiki olmam... sınır iyidir...

0|0
    0|0
  • bir arkadaşıma çoğu şeyi olduğu gibi söylerim. artık beni bildiği için yanlış anlama gibi bir problem olmuyor. bence açık olunca daha rahat oluyor herşey.

0|0
    0|0
  • bazi insanlarla sinir olmadan olmaz ama coook yakin arkadasinsa sinira pek de gerek yok zaten seni taniyan biriyse kisisel sinirini bilir ve ona gore davranir sen sinir koymadan ;)))

0|0
    0|0
  • bütün dostlarımla aramda sınır vardır mesafeyi severim ve açıkçası sırrını paylaştığın her insan birgün düşmanın olabilir fikrini savunanlardanım

0|0
    0|0
    • alla alla :)

• ben kımseyı bır kefeye koymamda genel konusma yaparım genelde o kefeye konulmak ıstenenler kendını koyar butun kızlara genelleme yapmam aynı kefeye koymam ıçın kendımıde o kefeye koymam lazım ozamanda yorum yapmamam lazım sanırım

• kız kızın düşmanıdır demişsin de o yüzden dedim. neyse.

• aşırı samimiyet olmamalı

0|0
    0|0
  • olmalı bazen arkadaşına bile güvenemiyorsun

0|0
    0|0
  • Yinede herşeyini anlatma. Yeri gelir düşman olursunuz ve o anlattığın sırları kullanabilri.

0|0
    0|0
  • tabiki sınır olmalıdır benimde 10 senelik arkadaşlarım var heleki bitanesi kendi ailemdenmiş gibi seviyorum herşeyimi kötü anılarımı da bilir ama tabi bunlar şölenilicek şeylerdir çok uçuk şeylerimi bir ben bir allah bilir başka kimse bilemez bilmemelide yarın ne olucağı belli değil

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;