Nasıl bir hareket yapamam gerekiyo ki beni kovalasın?

Kaçan Kovalanır diyosunuz. Benim nasıl bir hareket yapamam gerekiyo ki beni kovalasın. Naz mı yapmam lazım? Uzaklaşmam mı lazım? Şu konuyu bana bir açar mısınız? :)))

0|0
1025

En İyi Kız Görüşü

• flört oyunu ilişkinin en tatlı en heyecan verici dönemidir. şekerim şimdi durum şöyle; diyelim yeni tanıştınız ve birbirinizden hoşlanıyorsunuz. burada senin yapman gereken tek şey bakışlarınla karşı tarafı onayladığını hissettirmek. erkek sendeki bu olumlu cevabı algılar ve bir şekilde seni tanımaya çalışır. senden emin olduğu zaman da ilişki için harekete geçer. diyelim ilişkiniz başladı. burada önemli olan senin açık bir kitap gibi olmaman.. erkekler biz kadınlara benzemezler. bizler gibi güven duymak için herşeyi bilmeyi beklemzler. onları heyecanlandıran ve ilgilerini çeken şey adrenalindir. bunu sağlayacak şey de kadının gizemli oluşudur. bu yüzden her zaman ulaşılır olma. nerede ne yaptığını detaylandırma. kısa ve öz açıklamalar yap tabi eğer sorarsa. erkekler ilişkinin başında şirkette işe alınmayı bekleyen adaylar gibidir. kendilerini beğendirmek için ellerinden geleni yaparlar. sen bunlar arasında sana uyanları takdir et. karşı tarafı şevklendir. beğenmediklerine de nötr kal ki istemediğin tarafları törpülensin. onun yanındayken çok ilgili ve sevgi dolu davran ama uzaklaşınca ilgini kes. sakın sürekli arayıp mesaj çekme. bu işin heyecanını kaçırır. kendine ait bir yaşamın olsun. hayatının odağına onu değil her zmana kendini koy. yoksa sürekli niye aramadı neden geç cevap verid vs. diye düşünür kafayı yersin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Kaçan kovalanır cümlesi genellikle,eldeyken kaybettiğin,duygularına karşılık vermediğin insanlarla ilgilidir,yani artık kaybettikten sonra diyelim.Normal olarak,bu herkes için geçerli değil,her durumda geçerli değil.Mesela ben,birisine ilgi duymuş ve karşılık beklemişsem ve o da kendini yükseğe çekip,olmaz demişse bir daha,asla ve asla gidipte ondan aynı şeyi beklemem,kararı değişen gelir kendisi söyler,birisi istedi diye o kadar yüzsüz,arsız olamam.Naz yapmaya gelince,eğer ki istediğin bir şeye teklif edildiğinde "yok olmaz,istemiyorum" dediğinde,karşındaki kişi düzgün,dürüst ve kaliteli biriyse,büyük ihtimalle onu kaybedersin.Çünkü böyle demek "ben yok dedim,sen daha çok iste,daha çok yüzsüz ol,daha çok koş,yarış atı ol" demen anlamına gelir ki,bu herkesin tarzı değildir.Ayrıca,kazanmak istediğin bir şeyden neden uzaklaşmak ister insan?İçtenliğini ve samimiyetini ortaya koyman,bence yapacağın en iyi davranıştır.Yoksa yapmayı düşündüğün formaliteler,ters etki yaratabilir.

1|0
    0|0
  • bi kıza nasıl kaçacağıyla ilgili tüyo vermek bindiğin dalı kesmek gibi bişey olur :)

3|0
    0|0
  • kovalamaca naz felan bunlar fantazi önemli olan seni seveni göremezsen o zaman başkalarının yatağına sadece fantazi olursun

2|0
    0|0
  • kaçan yoluna bakar kovalamam :)

1|0
    0|0
  • Öyle bişey yok kaçan kowalanır değil seven elde etmek isteyen amacının peşinden koşar kovalar. Öyle bir yanılgıya düşüp naz yağığ uzaklaşmaya çalışma. Elin boş sap gibi kalırsın

1|0
    0|0
  • Kaçanı neden kovalayayım. Dünyadaki son kız veya Issız adadaki tek kız değil ya :)

1|0
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsun,kimse bulunmaz hint kumaşı değil.

• Bi kıza bunu açıklayamazsn ama :)

• Gelen ağam giden paşam...

Önemli olan kovalamak veya kovalatmak değil. Önemli olan yüreğine seslenip oraya girebilmek. Evet kaçan kovalanır mı kovalanır ama daha önce yazdığım gibi mecburiyetten olur ve sonuç hiç değişmez...

• elde etmeye çalışacak seni sende şüpheli cevaplar vericen acaba istiyormu sorusu oluşacak ama fazlada sorlama başkası kapar

1|0
    0|0
  • sen kaç'ta gerisi gelir zaten :D

1|0
    0|0
  • Bir ata sözü vardır fazla naz aşk usandırır diye bence herşeyi dozonda bırakmanız

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle öyle.

Ama tabi "Deliye naz yap demişler halıya s.çmış." olayına döndürme.

.d

2|0
    1|0
  • böyle şeylere hiç gerek yok bence

2|0
    0|0
  • uzaklaşıcaksın naz etmi vermez

1|0
    0|0
  • seni kovalasın mı, ya yakalarsa? :D

1|0
    0|0
  • Sana aşık olmasını mı istiyorsun?

1|0
    0|0
  • kac telefonlara cıkma mesgule at arayınca

1|0
    0|0
  • göster ama verme arada ufaktan dokundur ama ileri gitme tam adam seni elde ettiğini düşünürken sebebsiz vur tekmeyi ne yaptımda böyle oldu diye kara kara düşünürken tekrar barış bunu bir süre yap kolamayı bırak kuyruk olur

0|0
    0|0
  • sallamaman gerekiyor umrunda değilmiş gibi davran :D

1|0
    0|0
  • önce AŞK'ı OKU öğren.. biraz kitap okuyun araştırın öğrenin..

0|0
    1|0
  • Lady Ussain Bolt was here...

1|0
    0|0
    • Al işte! :) Bi Hüseyin Bolt olmadığımız kalmıştı. Kovalansam okadar da hızlı koşmak istemem :)

• bırak seni olduğun gibi tanısın :) illada naz yapıcam diosan ilk önce onun ilgisini çek sonra biraz sessiz kal ara ara ortaya çık :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;