Daha dün yanımda kollarımdaydın...

Ölüm ne kadar kötü birşey ya.. Aslında : Her canlı bir gün ölümü tadıcak sözündeki tadıcak kelimesi nerde. Ölüm geride kalanlar için hep acı... Ben ilk babamı verdim toprağa daha 16 aylıkken (şehit oldu ) ayın 21 inde de dedemi verdim toprağa... benden baska ailesinden birini topraga veren var mı...

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Başın saolsun bunun ne demek olduğunu bilirim.

Bende en yakınım olarak 3 yıl önce dedemi kaybetmiştim hemde gözlerimin içine bakarak ruhunu verdi.O anı aklımdan çıkaramıyorum hepbirlikte yaşadığım,aynı sofradan yemek yediğim ve beni büyüten birini birdaha hiç dönmeyeceğini bilerek göndermek tarif edilemez.2 gün zorlamama rağmen boğazımdan yemeğin geçmediğini hatırlıyorum ve aklıma geldikçe hala kalbim sızlıyor...

0|0
    0|0
    • Seninde basin sagolsun.. tahmin ediyorum seni.. ben dedemi kanserden kaybettim.. hergun gozlerimin icine bakiyordu.. bizde dedemle baba kiz gibiydik babamin yoklugunu hissettirmemisti bana. Dunyadaki herkesten cok onu seviyordum. Ama Allah im dedemle bize bu kadar sure vermistir.. Dedem bana diyordu kii sen bir yanaa dunya bir yana.. of offf cok ozledim onu var ya. Icim aciyor icim..

• Saolasın durumumuz birbirine yakın.Benide dedem büyüttü sayılır herşeyime o koşardı ve 12 torunum içinde o başka dermiş hep akrabalara.Son nefesindede Allah bana nasip etti hastanede kimse yokken ve kendindeyken birden kollarıma yığılıp kaldı. Hala mezarına gittiğimde sanki gerçekten onu ziyaret ediyor gibi ordaymış gibi oluyorum...

• Of off ben daha yeni kaybetyim be carsamba gnu gdicem mezarina... ne durumda olacagimi bile bilmiyorum of of

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah rahmet eylesin link

0|0
    0|0
  • yahu açmayın şöyle konular burda duracağına git bir yasin falan oku bişey yap

0|0
    0|0
    • Sen merak etme namazimi ve kuranimi okuyorum zaten

• Ne alaka ya ? Ben dinii ibadetlerimi yerime getiriyorum , kıuranımı okuyorum geriye kalan zamanlarda ise kendime vakit ayırıyorum yinede tavsiyelerin için saol

• Toprağa vermedim kimseyi sabırsızlıkla beklediklerim var.

0|0
    0|0
  • ölümün farkına bir yakının ölünce daha iyi varıyosun

0|0
    0|0
    • Aynen...

• ALLAH kabul etsin inşALLAH bende ölmeden başlarım ALLAH inşALLAH bana bu fırsatı verir vallahi mahşeri düşünüyorum

• Aynen..

Kızlar Ne Diyor 1

• benim dedem de bu temmuzun 24ünde vefat etti. Hepsinin mekanları cennet olsun inşallah.

0|0
    0|0
    • Başın sağ oolsun. ... İnşallah mekanları cennet olur..

• amin... bu sene sadece çevremden değil, dünya üzerinde tanıdığım gördüğüm insanlardan,ünlülerden de çok kişiyi kaybettik. Yıllar yılı izlediğim Glee'nin Finn'i, Youtube'da makyaj yapan küçük kanser kız Talia... hepsi geçen ay oldu:(

• Anladim.. ölumde hayatin gercegi ne kadar acimasiz olsada... of of

Yükleniyor... ;