Favori sporunuz nedir?

Ben voleybolcuyum. Gereğiyle ben voleybol severim. Ama oynarken de çok sakatlandım.

0|0
2035

En İyi Erkek Görüşü

• futbol ama volybolda baya zevkli

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• Favori sporum "karate" gerçi filmini izlemeye benzemiyor ama yinede yanıma gelenlere karate bilmediğim halde biliyorum uzak durun deyince %80'i kaçıyor gerisi zaten beni oracığa yığıyor.

İkinci favorim masa tenisi son dakikalara kadar önde götürdüğüm maçı 0 çeken birine bırakmak zorunda kalıyorum.Paranın gözü kör olsun.

Üçüncüsü ise bilardo,konuşmaya dalıp,pijamalılar mı yoksa renkliler mi benim unutuyorum sonu malum siyah topu ilk yarım saatte deliğe sokup ıstakayı masaya fırlatıyorum.

Dördüncüsü voleybol değilse de, basket oynayanlara hastayım,onları izlerken hep şunu düşünüyorum,acaba o top potaya girmese dünya savaşı çıkar mı.. :)

v.s. lafı uzatmanın anlamı yok,ne yazık ki,hayatta sizin kadar spora düşkün (professional) olamadım. (Açıkcası zorumada gitmiyor.. ) ;) :) :D

0|0
    0|0
  • basketbol,futbol

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Futbol ve Fitness

0|0
    0|0
  • I Like Basketbol

0|0
    0|0
  • Bütün sporları severim.Elimden geldiğince oynarım. :) Öncelik futbol ama.

0|0
    0|0
  • Basketbol..Az omuz yemedim adamlardan az dirsek yemedim.Futbolda çok iyi kaleciyim taş gibi top dipten elime geldi elim ters döndü alçılı kaldım 2 ay ..Bide solağım sol elime geldi.Birde müsait yerime gelmişti basketbolda top karşı oyuncu bacak aramdan geçiriyim derken benim müsait yere attı topu kalkamamıştım yerden ama 27 sayı atmıştım o yetti oyundan çıktım :)

0|0
    0|0
  • profesyonel olarak yaptığım spor tenis.Ayrıca yüzmeyide profyonel düşünmüyor değilim:D

0|0
    0|0
  • yüzme candır

0|0
    0|0
  • benımde tenıscı dırsegım var. ama hayatımda tenıs oynamadım :D scuba dıvıng, serbest dalıs.

0|0
    0|0
  • doga sporlari salon sporlardan daha guzel,rahatlatici

0|0
    0|0
  • senelerce futbol oynadım ben ama oynarken stres olmadığım için mi yoksa hakikaten zevkli olduğu için mi bilmem ama basketbol oynamak çok keyif veriyor cevabım kriket

0|0
    0|0
  • ""Yüzme"" cevabım kısa

0|0
    0|0
  • Thai boks - Kayak

0|0
    0|0
  • Cok yuzuyorum denizde ve havuzde yaz kIs demeden haftada br kac gun kesin. Yakinda solungaclarim cIkacak :)

0|0
    0|0
  • Basketbol oynamasıda izlemeside en güzel spor.

0|0
    0|0
  • basketbol yüzme koşu ve en önemlisi Voleybol

0|0
    0|0
  • kick boks u severim 5 yıldır çalışıyorum ondan heralde

0|0
    0|0
  • Koşu severim

0|0
    0|0
  • Bence en ideal spor yüzme.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 20

• Dans o da artık spor olarak kabul edılıyor :))

0|0
    0|0
  • futbol izlemek:)

0|0
    0|0
  • Bende iyi voleybolcuyumdur.;) ama futbolu çok severim özellikle de Bandırmaspor'u <3 :)))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğa sporları çok severim futbolu da çok severim mesleğim gereği kulüplerle çalışıyorum zaten :)

0|0
    0|0
  • Voleybol ve serbest dalış.

0|0
    0|0
  • Basketbol.

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Kros

0|1
    0|0
  • voleybol yüzme

0|0
    0|0
  • Uzak doğu dövüş sporları :-)

0|0
    0|0
  • Tenise bayılırım , profesyonel oldugum spor yuzme :)

0|0
    0|0
  • masa tenisi

0|0
    0|0
  • basket oynarım,bayan basket izlerim ,ölürüm,taparım.

0|0
    0|0
  • Yüzme

0|0
    0|0
  • Bütün spor dallarını izliyorum olmaz mı :D

Çok iyi yüzerim

0|0
    0|0
  • 1. Basket 2. Yüzme. İkisi ile de ilgileniyordum,sağlık sorunlarım yüzünden bıraktım.

0|0
    0|0
  • Tabiki tenis ^^

0|0
    0|0
  • yüzmeyi cok seviyorum

0|0
    0|0
  • Basketbol lol <3

0|0
    0|0
  • kesinlikle tenis

0|0
    0|0
    • Tenis de çok güzel. Ama bir yandan da zor. :)

• sonradan öğrenilmesi zor derken ? sen ananın karnında mı öğrendin?

• çok küçük yaşta başlanması gerekiyor yani en fazla 7. tabiki bende öğrenerek doğmadım ama 23 yaşındayım 7 yaşından beri oynuyorum.profesyonel olmak istemezsen kendine yetecek kadar her zaman oynayabilirsin ama öğrenmek farklı

Yükleniyor... ;