Karın ve göğüs kasını...

Karın ve göğüs kasını geliştirmek için bir programınız felan var mı fazla vaktim yok ama çok sık bir şekilde yaparım atletik bir vucuda sahibim sıkıntı çekmem program ne kadar zor olursa olsun

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• vucudunun tüm bölgelerini çalıştırmalısın...güzel ve orantılı bir gelişim için,six packleri çıkardın gögüsler geliştiğini farzadelim...düşünsene düşük trapezler zayıf omuzlar,daha güçlü daha baskın görünmesini gereken bicepslerin tricepslerin ve en önemlisi vucudun temeli olan bacaklar...bölgesel düşünme tüm vucudunu hesaplayarak değişimini düşün...haricinde tükettiğin gıdalara dikkat etmelisin ki altın kural budur...sonrasında uyku saatlerin dinlenmendir buda gümüş kuraldır...işin kolay kısmı egzersizlerdir...

ben her daim befor&after değişimi isteyenlere eğer spor centere gitmeye imkanı olmayanlara..home workları öneriyorum..hem çok eğlenceli hende kendine bir meydan okuma..aşşağıda p90x palavra diyen arkadaş sanırın fıtness guru su olmalı..bu tip bir program hazırlanırken..diyetislenler,profosyonel body ve fıtness eğitmenleri,doktorlar gibi işinin ehli kişilerle çalışarak hazırlanmaktadır...

madem ki kendini inanıyorsun ve azmin de yazdıkların da gösteriyorsun..önce p90x sonrasında p90x2 yapmalısın...bu tür programlarını en güzel tarafı içerisinde tüm öğelerin bulunması..beslenme diyet yiyeceklerin besin oranları hatta dışarıda yiyebileceğin fast foot ürünlerinin den bile hangileri şeçmen gerektiğini...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Göğüs kasını yapmak istiyorsan evinde bunların olması şart link + link

Bu aletler evinde olursa Press + yana açış yapıp göğüs kaslarını geliştirebilirsin..

Karın egzersizleri için benim programım; 4x150 mekik, 4x150 sağa, 4x150 sola mekik + 4x30 (ağırlıklı)Crunch

0|0
    0|0
  • markette satılıyo artık kiloyla

o kadar kolay mı looo bu işler!

0|0
    0|1
  • Valla aynısını bende deniyorum vücudum kasın gelişmesi için müsait ancak evde ne yaparsan yap bir süreden sonra yeterli olmuyor. En basit örnek şınav tamam seni geliştiriyor ama nereye kadar..

Ama sadece evde şınav mekik vb. bilindik hareketlerle 2 yılda sonuç alan bir tanıdığımda var. Gerçekten inanılmaz karın kası çıkmış ama her gün sürekli çalışmış

0|0
    0|0
  • "fazla vaktim yok" demişsin. bu sporu yapıcaksan öncelikle sabırlı olman gerek. sen en baştan kaybettin kardeşim :S

0|0
    0|0
  • Göğüs inin salona gidiyosan aletleri halter felan ama evde yapıyorsan kki ben evde yapıyorum şınav çek bol bol ben 5 farklı şekilde çekiyorum 40 * 5 şeklinde karın için tafsiyem yok ama açıkcası çnkü ben koşuyorum hep kilo bakımından karın kası zor bende

0|0
    0|0
  • p90x diye palavradan programlar var. Bu işler azim ve sıkı çalışmayla zamanla oluyor. Herşeyin kolayı icat edilmedi malesef.

0|0
    0|0
    • Ben size hiç bişey yok demedim ki bende zaten 4 tane saglam karın kasım var 6 ya çıkarmaya çalışıyorum ben

• bu dediğim programın p90x2 versiyonu var sanırım. Biraz daha ağır bir program. İnsanlar tatmin olmamış sanırım ama. Deneyebilirsin madem. Torrent sitelerinde bulabilirsin videoları...

• p90x yapan biri olarak bence sizin yazdıklarınız palavra...palavar olarak nitelediğinizi göre ve tecrübe sahibi olmussunuzdur program hakkında...p90x abs egzersizi kadar etkili karın daki tüm bölgeleri çalıştıracak etkili fazla bir program yok gibi...

• hakan demirayınkilere bak olnar ,iyi

0|0
    0|0
  • şınav programı uygula göğüs için dambılın varsa link

0|0
    0|0
  • Göğüs kasını evde geliştirmek zor.. https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag

0|0
    0|0
  • mekik ve şınav

0|0
    0|0
  • Menshealth' in sitesinden bakabilirsin bu antremanlara.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;