İnsanlar neden bu kadar başitlesiyor sizce?

Yani burda erkeklerın yumusak tarafının cınsellık oldugunu dusunup daha fazla yorum toplayabılmek ıcın neden bazı objelerı ınsanlara yedırmeye calısıyorlar. Yani kalçalarım , goguslerım , ben soyleyım tamam eyvallah goruslerı merak edıyorum ama kacımız bunların gercek amacının kendını sorgulamak oldugunu dusunuyor merak edıyorum .

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi yorum almak için yapıyor bunları.. göz önünde bulunmak için sadece sitede değil heryerde böyle millet göz önünde olmak istiyor yücelmek istiyor.. artı almak istiyor yorum almak istiyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ego tatmini

0|1
    0|0
  • Soruyu anlayamadım gerçekten ama haklısın galiba belli yani.

0|1
    0|0
    • insanlar kendilerının merak ettıklerınden cok populerlık adına kendılerını cınsellık gıbı konularla neden basıtlestırır.

• Yanı millet olarak zaten uçkurumuza bı sahıp cıkabılsek cok daha ıyı konumlara gelebılecegız ıste ama hersey bu sekılde ılerlemıyor malasef. Umarım hayatta bilinçlenenlerle karsılasmayı nasıp eder yaradan.

• erkeklerin yumuşak tarafı yerine hassas yanı ya da zaafı demek istedin heralde:)

0|0
    0|0
    • kiminin zaaf yonu kımının ise bu kadar basıtlestıklerı ıcın ıgrendıgı nokta.

• oo baya sinirlemişsin:))

• kızlarımızı bu kadar ovup dısarıya gore ıyı olarak gostermeye calısırken bu kadar ucuzlamalarına katlanamıyorum.

Erkekler Ne Diyor 1

• teknoloji geliştikçe insanların değeri azalıyor alakasız oldu biraz ama idare ret

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;