Bir kişi uğruna hayatınızı tehlikeye attınız mı?

Bu bir kişiden kastım sevdiğiniz ya da sevgiliniz.. hiç onun için hayatınızı tehlikeye attınız mı?

0|0
718

En İyi Kız Görüşü

• kimse benden daha önemli değil

0|0
    0|0
    • çok iddalısın bir gün karşınna biri çıkarsa ve ssana öyle bir değer verirse :) kesin ve büyük konuşma derim :)

• süperErkek ; eğer bir gün karşıma birisi çıkar ve bana çok değer verirse benim kendi hayatıma zarar verecek şeyleri yapmayacaktır. benim yapmama da izin vermeyecektir. çünkü gerçek değer budur.

soran ; rica ederim

• evet çok haklısın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Ailemden biri için attım.. Her zamanda atarım düşünmem bile...

0|0
    0|0
  • valla eğer yanımda bir bayan varsa ne pahasına olursa olsun korurum bunun için sevgilim olması gerekmez...

0|0
    0|0
  • SALAKmışım ecet attım hayatımdan vazgeçmiştim onun içiin 3 senemi verdim ama

0|0
    0|0
    • Biz senle tanışıyomuyuz ki

• o ne yaptı soınra

• 3 sene herşeyim verdim yurt dışı stajımdan bile vazgeçtim o ise gecen sene bu ay hiç birşey demeden çekti gitti tek dedei laf sen iyi birsin ben kötü tam 1 senedir düşünüyorum bu kı znedeb bırakmış olabilir diye hasta oldum kilo vardim bu gün bir arkdaşın soru sayesenide buldum

• attım kafa tutum alayına gırdım atarımda acımamda korkarım ama daldıktan sonra ne korku nede karşı tarafta saglam bı yer kalıyor :D hele bı sevgılım olsa sevgılımın babası ıstemese sevgılımde bundan rahatsız olsa babasını bıle döverım acımam:D

0|0
    0|0
  • Kardşeim gibi sevdiğim bir arkadşaım var çocukluğumuzdan berri öyleyizdir birbirimizi korur kollarız liseye gidiyorum bikeresinde kardeşimin sevgilisine musallat olmuşlar çıkışta baktım buna 3 4 kişi dalıyor bunu dövüyorlar atladım aralarına heriflerde zincir bıçak falan vardı ama kavgaya girdikten sorna fos olduğunu anladım onları kullanamay vakit kalmadı bile bir arkadaşta yardım ederek herifleri indirdik :D

0|0
    0|0
  • 2 kere çok sevdiğim 2 arkadaşım için kavgaya girmiştim, rakipler çok sağlamdı, Allahtan ucuz atlattık :)

0|0
    0|0
  • çok attım ama hep yardım ettiklerim kazık attı bende mesleği bıraktım artık atmıyorum.

0|0
    0|0
  • atmıştan beterini yaptım güzelim yılların içine ettim

0|0
    0|0
  • Sevdiğim bir arkadaşımla birlikte yoldaydık bazı problemler olmuştu. Onu köşeye çekip tehtit ettiler bende diklendim hepsi beşimden kovaladılar sonra ikimiz sağlam bir dayak yedik. Güzel bir maceraydı :D

0|0
    0|0
  • Oldu sanırım..

0|0
    0|0
  • Atmadım atmam da. Annem kardeşlerim için hariç

0|0
    0|0
  • atmadım ama elimdne geleni yaparım, ölümüne değil belki ama gerekeni yaparım yani

0|0
    0|0
  • sevdiğim için tehlikeye atladım ama o anlamadı bile.

0|0
    0|0
    • ne yaptında o anlamadı

• o kadar koruyucu bir yapıya bürünmüştüm ki. bir şey olmasın diye hep yanındaydım ama o bilmiyordu. bir gün o caddede bir şey düşürmüş topluyordu. nerdeyse araba çarpacaktı. atlatım onu öteye düşürdüm. ama nafile.

• Benim adım tehlike gardaş

0|0
    0|0
  • evet attım.

0|0
    0|0
  • trenın onune attm kendımı

0|0
    0|0
  • yoo atmamda :D

0|0
    0|0
  • yok henüz öyle aksiyonlar yaşamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle bir şey hiç olmadı ama küçükken evde artık nasıl bir kafa yapısı ile yapıyorsam çakmakla çiçekleri yakardım gizli gizli. :D Bir gün yapma çiçeği yaktım tabi tutuştu, evde de annemle ikimiz vardık. Ya yangın çıkar da anneme bir şey olursa düşüncesiyle minicik iki parmağımın arasında söndürdüm alevi.Canım yanmıştı ama değerdi:)

0|0
    0|0
    • Ah kıyamammm :D bücür ya :D çakmak ne arıyo senın elınde :D

• Yaramaz bir çocuk olduğum için yüksekte de dursa sandalyeye biner tırmanır alırdım. :D

• Hayır :D :D :D

0|0
    0|0
  • atmadım ama atmayı düşündüm :(...

0|0
    0|0
  • Evet attım .

0|0
    0|0
  • evet attım sevdigim insan evlendiği halde onunla görüştüm eğer biri görseydii ölümüm olurdu

0|0
    0|0
  • sevdiklerim yüzünden hayatım hep tehlikede..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;