Üç ağustos cumertesi kurusun yaylacıların deresi oğlumun yüzmeğe vardır hevesi aldın baş aşağı ah oğul oğul <3

Günaydın yumuşak popolu kızlar ve belirgin gırtlak kemiği olan erkekler.. Bu gün nasılsınız ? Neler yapıyorsunuz bakim ? Hııığlan siz vayaa.. Neyse ben şimdi istanbula yakın bir yerde tek gecelik bir kaçamak yapmak istiyorum..Nebliym yani şöyle deniz plaj kum güneş hahaha hihihi gırgır şamata ellemeler değdirmeler falan filan... Yani şöyle istanbula

kiyüz-kiyüzelli kilometre uzaklıkta denizi temiz nezih ortamı olan bir belde arıyorum.. Var mı la böyle bir yer ?

Güncellemeler:
link :*

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• marmara ereğlisi bizimköy tarafları olabilir ya da gümüşyaka falan

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Gunaydin seksi dudaklii al yanakli oglan. İstanbulda yalnizca cadde bostan biliyorum cok guzeldi suyu kumu..yani ddiyecegim odurki cok rahat ellesip degdirebilirsin her yerini. <3

0|1
    0|0
    • caddebostan şurası be gülüm ? oraya genelde akşamları rakı içmeye gidiyorum bir akşam udunu al masamızı şenlerdir <3

• sen var yaaa sennnn:))) gülümse sebebimm..

yaa vardır elbet pek çok yer ama aklıma Ağva geliyor .Bir de Güney Marmara tarafları.Gerçi öyle yerlerden pek anlamam ama..

Önceden sölesen bir araştırma yapardık çikomm:))

0|1
    0|0
    • tekirdağ taraflarına uzuycam çikom sqkin bir yer varmış bu gün iş yerinde gençler bir kaç yer tavsiye etti <3

• 5** Verdim gidiyorum ..

0|1
    0|0
  • töbe töbe elleme değdirme diyor sakalından utan be adam püüüü!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yazık şu istanbuldakilere ^^

1|0
    0|1
  • başlangıcı bir fena sanki :)

0|0
    0|0
  • İstanbul tam tamına öyle yer sanırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...