Sizce iş arkadaşımın özrünü kabul edeyimmi erkek kendisi

iş yerinden bir arkadaşım sevgilim değil buluşup görüşecektik mesaj attım cevap vermedi görüşmeyede gelmedi başka arkadaşlarıyla bluşmaya gitmiş onlarla biyerlere gitmişler bunların içinde kızlarda var saatler sonra bana bana cevap verdi sonra özürde diledi gelmediği için ama beni kırdı biz sözleşmiştik daha önceden onların yanına gitmesine bozuldum tabi özürde diledi ama yinede kırgınım onla artık görüşmek istemiyorum ne dersiniz onun özrünü kabul edeyimmi

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• kabul et sevgili değilsiniz nede olsa

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Unutmuşsa kabul et...unutmamışsa biraz darıl ama yinede kabul et :)))

0|0
    0|0
  • Orada bir daha göremeyecegi kızlar vardır nasıl olsa seni her zaman görüyor , demiştirki şimdi bunları kacırmıyım belki birini ayarlarım , senin içinde özür dileriz sonra affeder ahahahaha erkeler hep aynıdır ahahahaha bende cok yaptım bunu :):):):

0|0
    0|0
  • Bence etme. Bana değer vermeyen, sözünde durmayan insana 2. şansı asla vermem.

0|0
    0|0
  • kabul et bence

0|0
    0|0
  • kabul etme, resmen ekmiş seni..

0|0
    0|0
  • niye gelmemiş gerekçede önemli.belki önemli bir gerekçesi vardı?

0|0
    0|0
  • hyr tabıkıde etme

0|0
    0|0
  • KABUL EDİLİR Mİ AKIL VAR MANTIK VAR SANA HİÇ BİR ZAMAN DEĞER VERMEZ BÖLE ERKEKLER. BENDE DAHİL

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence hiç önemsememişsin umrunda bile değilmiş gibi yap. Bundan sonra buluşmak isterse de işim var meşgulüm başkalarıyla buluşucam falan de asla kabul etme

0|0
    0|0
  • Artık mesafelı ol bıraz kırıldığını anlasın

0|0
    0|0
  • Ozur dilemek yetmez..gelmeme sebepi neymis..unuttumu..neden bekletti..madem gelmicek iptal edip baska bir gune alsaydi

0|0
    0|0
    • unutmamış onlarla görüşmeyi tercih etmiş :D

• Ozurunu kabul etmezdim..hem ozuru hic inandirici değil yani kendisi onlari tercih etti..neyin ozuru bu?

• bence kabul etme. hem senle buluşucagını unutmamış bile. en azından baştan haber verebilirdi gelmiycegini. arkadaşta olsanız bunu yapmaya hakkı yok. gururlu davran

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;