Bitiren adam neden fotoğrafları ilişki durumlarını kaldırmaz?Bu benden hala bir beklentisi olduğunumu gösterir

Ayrılmayalım diye çok direndi hep vazgeçirmeye çalıştı ama ben bitirdim azda olsa pişmanlığım var boşluğa düşmüş gibiyim sanal olan her yerden sildim kendisini fakat ortak arkadaşlarımız sayesinde duyumlar aldım.Ayrılalı 4 gün falan olacak bir kere bile aramadı yazmadı bende biitirip vazgeçtiğini düşünüyordum artık ilişkimiz için savaş vermiyordu fakat arkadaşım ilişkisi var durumuna dokunmadığını bizim birlikte çektirdiğimiz eiketli olduğumuz bütün fotoğrafların hala durduğunu falan söyleyince aklım karıştı :S neden silmiyor ki madem vazgeçti dedirtiyor insana?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• belkıde nezaketındendır, sızı beklıyordur,ılk tası atan olmamak adına:)

belkıde beklıyordur,yaptıgınız hatayı affettırmenız adına

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşım sen soruyorsan onu sende de var kabahat sorma onu boş ver sallama takılsın kendi kafasına göre senden bir ilgi alamayınca dönecektir normale

0|0
    0|0
    • ben sormuyorum arkadaşlarım söylüyor hala birlikte çekindiğiniz fotoğraf facede kapak fotoğrafı falan diye :S

• o zaman arkadaşlarına söyle sana söylemesinler tahminimce ortak arkadaşlarınız var ve eski erkek arkadaşın onlara söyle diyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• belki de ona göre bitmediği için fotoğrafları da silemiyordur. bu seni rahatsız ediyor mu peki

0|0
    0|0
    • yani garip geliyor hiçbir şekilde arayıp sormuyor gurur yaptı belli birşey bu vazgeçtiyse sencede fotoğrafları kaldırması gerekmezmi? onu terketmişim havası verdiyor millete buda sinirimi bozmuyor değil

• ah işte bu ayrılık zor hep bir pişmanlık yaşatıyor :( ama ben çok gururluyumdur aramam.Oda aramıyor sessizliğe gömüldü anlam veremiyorum

• anlıyorum seni. fakat sevginin olduğu yerde gurur gereksizdir. ve ayrılan sensin onun aramaması normal. eğer pişman isen sakın gururunu bahane etme ve at bir adım.

Yükleniyor... ;