Hayır desem bozulur mu?

Erkek arkadaşım kuzeninin düğününe birlikte katılmamızı istedi. bütün ailesiyle bir anda tanıştırmayı düşünüyor ama ben çok panik oldum sevmemelerinden acayip korkuyorum hayır desem ne düşünür? Zaten annemde trip atıyor neden önce sen tanışıyorsun o benle tanışsın diye ne yapim nerelere gideyim ben .s

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmezsen zaten baştan sevmeyecekler. Azda olsa durmalısın. Annene başka yere gideceğini söyle bence.

1|0
    0|0
    • az bişey durmalıyım ? düğün rizede ben muğladan kalkıp gitcem gidersem :D

• hayırlısı o zaman .s

• ins canım yha xd

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• gitme tanisma oyle dugunde mi olur yahu sevgiline de izah et ilk tanisma oyle dugunde olmaz de anlar heralde seni anlamazsa terk et

1|0
    0|0
    • o hemen düğünde tanıştırayım demiyor 1-2 gün önceden gidip tanıştırmayı düğünede birlikte katılmamızı istiyor .s

• gerçekten senin için kötü hatta berbat ötesi geçmiş bir yılda arkanda durup her şekilde seni destekleyen bir insana güvenilir :)

• o halde neye bozulur ya da bozulmaz bilirsinde 1.5 yil olmus

• Sevgilinden ayrıl kökten çözüm.

1|0
    0|0
  • er ya da geç tanışacaksın zaten sıkıntı yapma

bir an önce tanışman daha iyi aklındaki sorular gider

0|0
    0|0
    • soru yok aklımda ben bildiğinn tırsıyorum :D

• Kırmadan Demelisin ..

1|0
    0|0
  • Bence Gitme ... Ve açıkca sevgiline açıkla :))) zamanı var falan de ne biliyim

1|0
    0|0
    • annenden korkuyorum. annem kıskanç bana ne önce o benle tanışsın diyor. .s en açık hali bu :D

• hayırlısı o zaman .s

• Onu bilmem ama evet derse bozarım..

1|0
    0|0
  • Doğru olan bence de önce onun senin ailenle tanışması. Kendini ağırdan sat biraz. Dünden razı gibi ne oluyor öyle.

0|0
    0|0
    • tanışmak istedi annem ben tanışmam onla dedi iyi dedik nasıl isterse şimdi önce o benle tanışsın diyor bende arada kalıyorum.

• teşekkürler

• Rica ederim. Öpüyorum yanaklarından :)

• bu soruyu konuştuk biz ben cevap vermemiş miyim ya. dur 5* vereyim bari.

0|0
    0|0
  • Kesinde sevmezler haaa bak sakın tanışma ahahahaha

0|0
    0|0
  • sevgiline diyeceklerin şunlar: ben gelmek istiyorum ancak daha annenle babanla tanışmadım, sende benim ailemle tanışmdın, gelirim gelmesine ancak sevgili olarak gelmem yanlış anlaşılabilir, aramızda söz nişan birşey yok şu anda ve boyle bir durumda kötü duruma düşebilirim de.

0|0
    0|0
    • o beni 2 gün önceden götürüp önce annesi kardeşiyle tanıştırıp sonra düğüne birlikte katılmak istiyor.annemle tanışmak istedi ama annem kabul etmedi tanışmayı. onun benim ailemle tanışamamasının sebebi daha okulumuz bitmedi ben kızım malum babamın karşısına çıkması için bir mesleği olmalı olay sonra ciddiyete dökülmeli.öyle bişeyler işte

• daha babanın karsısına cıkamıyorsa koluna takıp senı dugune goturmesı senın aılen acısından hos olmayabılır.

• okul bitmeden bizimkiler ciddi birşeye izin vermez şu an babamın karşısına çıkmasının bir anlamı yok

• canım biraz erken sanki diyebilirsin

1|0
    0|0
    • veya bir işiniz çıkabilir o gün?

• teşekkürler iyiliğimi istediğinden şüphem yok :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır desen bozulur bence

1|0
    0|0
    • gümüşş gümüş bir el at bu mevzuya anasına da getircem gelinini demiş çok başım belada .s

• hayırlısı bakalım .s

• hayırlısı :)

• Annen hemen olaya mühadil olmasın ya. Sen kendin istemiyorsan gitme işte.

0|0
    0|0
    • hatun hayatımdaki her türlü gelişmeden anlık haberdar olduğundan sen kenarda dur 2 ay sonrada sen tanışıcaksın annecim diyemiyorum işte :)

• ıy biri düğün mü dedi :O

1|0
    0|0
  • bencede çok yersiz gitmen gitme bence

1|0
    0|0
  • Sevilmiycek bir kız mısın ki?

Annenle aranızda olan bu sorunu çözersiniz diye umuyorum.

1|0
    0|0
    • pimpirik yapıyorum sanırım .s annemde keçi inadı var zor o iş biraz .s

• habersiz gidicem gidersem. okuldan direk rizeye geçicem gibi duruyor.

• Hııım pekii nasııl iyii olucaksa :)

• aslında o senin ailenle tanışmadan,seninde daha önce aileyle tanışmadan düğüne gitmen pat diye bencede uygun değil ama karar senin bu durumda

1|0
    0|0
    • o beni 1-2 gün önceden götürüp tanıştırmayı sonra düğüne birlikte katılmamızı istiyor

• işte ozaman mantıklı olur canım annende izin verirse gidebilirsin,önce kimin tanıstıgınn önemi yok ama sakin bir ortamda tanısmakla düğünde tanısmak çok farklı olacagından söyledim

• yok o kadar öküz değil kendisi benide anlar heralde zatenn panik bir insanım direk düğüne sokarsa kalpten gidebilirim :)

Yükleniyor... ;