Hala aşka inananlar içeri :)

Sevgilinizle ne zamandır birliktesiniz? Nasıl başladı ilişkiniz? Hala eskisi gibimi herşey? Nasıl eğlenirsiniz şebeklikler yaparsınız vs.yoksa genelde ciddi mi takılırsınız? Aranızda takım tartışması çıkıyor mu? Onu ne kadar seviyorsunuz?

__

Benim yaklaşık 9 aydır sevgilim var.Eskisinden daha baplıyız birbirimize.3-4 senedirde tanışıyoruz.Çok eğlenceli takılırız sadece anlaşamadığımızda ciddileşiriz.İkimizde aynı takımlı çıktığımız için tartışa olmaz aksine beraber seviniriz gollere.Sıkıldığımızda transferleri,takımın gidişatından bahsederiz vsvs...

__

İstediğiniz soruyu yanıtlayabilirsiniz arkadaşlar :) Başkalarının ilişkilerini merak ettiğimden soruyorum. Umarım mutlu bir yaşantınız olur :)

UĞRUNA FEDAKARLIK YAPAMAYACAĞIN SEVGİYİ,BOŞUNA YÜREĞİNDE TAŞIYIPTA YOK ETME. (Mevlana) sözünü hatırlatıyor,sözü sizlere bırakıyorum.Yazın bakalım :)

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman inanmaya çalışsam duvara tosladım. İnanmadığımı belirtmeye geldim.

1|0
    1|0
    • Sizde aşk yaşayıp mutsuz olanlardansınız. Bende inanmıyordum 4 sene öncesine kadar. Ama karşınıza öyle biri çıkıyor ki inanmama şansınız olmuyor.Sizede çıkar yakında :)

• hahaha teşekkürler.. :))

• Rica ederim iyi günler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşk tek kişiliktir dostum senin anlattıkların meşke girer, aşk mı dedin? ufka bakıp boynumdaki yüzüğü karşıma koyup bir sigara yakmamdır bence aşk, gecenin zifiri karanlığımda paketimden çıkarıp boğduğum son sigaramdır aşk, resmine bakıp daha derinden çektiğim sigaranın dumanında yatar aşk...

0|0
    0|0
    • Aşık olduğun insana 4 yıl sonunda kavuşmaktır bence aşk.Onu o kadar bekleyip hiç vazgeçmemektir

• ne mutlu sana :)

• İnşallah sanada nasip olur :)

• Valla internet çıktı aşk öldü, artık facebook twitter sevgiliden daha değerli orası kesin :D

0|0
    1|0
  • Çirkin bir adamdan duyabilecegin en güzel sözleri söyleyim sana istersen ama gözlerini kapa yoksa s.ksen aşık olman bana =_=

0|0
    0|0
    • Herşey tip değil ?

• saçma.

• Ne yanii sana hiç kimsenin bakmadıgı gibi baktıgı içinmi aşık oluyorsun sence ? Sen ona hayaller kurarak aşık oluyorsun sadece.. Birini görünce hayaller kurarım ben onla bir sürü aşk dolu.. Aslında istedigim tek şey romantik bir oyun..

• platonik takılıyorum yıllardır

0|0
    0|0
  • sorun çok uzun cevaplayamamağım :)

0|0
    0|0
  • 19 yıldı öyle pek eğlencemiz yok. arada sıkılınca konuşuruz onun dışında muhabbet yok

0|0
    0|0
    • 19 yıl ?

• Allah mutlu etsin :) Sıkılınca konuşuruz derken? Aynı evdesiniz sonuçta neden eğlenip mutlu olmuyorsunuz ki?

• Mutluyuz canım bu ara öyle arada durgunluk girer. merak etme sen... sizide mesut etsin. iyi günler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;