Regl olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu...

salı günü tatile gidiyorum,her an oldum olucam telaşı içindeyim.keşki bugün yarın olsam da ordayken bitse:(((

orda olursam tatilim zehir olucak napıcam dostlar.ne tavsiye ediyosunuz

Güncellemeler:
molped orkid kotex bas bas bağırcağına bikini için ped yapsın.onu da ben mi söylicem arkadaş:'(:'(

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

• tampon kullan hanım ablami olursanda ol napacaksın, olağan şeyler bunlar, özgüvenli ol biraz,

deniz az buçuk kana karışmız olur çok mu bir şey :)

0|0
    0|0
    • özgüvenli derken kan gövdeyi götürsün öyle mi dolaşıym:)))

iğrençsin yaa denize karışsın hee cık cık.ayrıca çok zararlı hem insanlar için hem hatun kişi için öyle bir durum

• ya ekle birşey olmaz, sende adam yemiyoruz :D

• hem utanılacak bir şey yok bunda ne utanıyorsun, yemek içmek, gibi hayatın bir parçası,

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• geciktrmek için hap felan kullananmar var tatil için böyle bişey yapabilirsin ama hem regl düzenini bozmuş olursun ama kanaman az olur sancılı günlerin biraz daha fazla olur sen bilirsin regl düzeninide bozma sonra.

0|0
    0|0
  • Yüce Allah'ın kadınları doğal engelleme metodu. Pek üzülmedim ve yardım da edesim gelmedi açıkçası. Yoksa çok kötü şeyler yaparsın biliyorum ben seni.

1|0
    0|0
    • bilmem daha önce teşebbüsüm olmadı çok kötü şeylere.ama bana yazık:(

• Vallahi sizdeki bu soruna acıyorum mk. çok kötü birşey her yıl nereye gitseniz bunu düşünüyorsunuzdur acaba olcammı saduıdsadsadsdas yazık mk

0|0
    0|0
  • Sen daha öncede sormuştun sanki ?

0|0
    0|0
  • sende gece denize gir kimse görmeeez

0|0
    0|0
  • geciktirici haplar var ama hormon dengeni alt üst ediyo tatilini ertele

0|0
    0|0
  • bekleyeceksin o anı yaşayacaksın

0|0
    0|0
  • geciktiric kullan:P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tamponları tıka öyle git denize girmene engel olmaz

0|0
    0|0
  • Gecen sene oyle bir felaketi ben yasadim. Tatili 7 gun planladik gittigimizgun adet oldum denizeayagimi sokamadim :(

0|0
    0|0
  • ahah başlığa güldüm Gizli :D

Bilmiyorum ama böyle stres , telaş yapıyosun bu bile etkiler bak benden söylemesi ..

0|0
    0|0
    • yaa keşke olsam stresten şuan.valla billa şuan razıyım ama gidipte salı günü olmasın yaa:(

• Tampon kullan

0|0
    0|0
  • tampon neden kullanmıyorsun

0|0
    0|0
  • ilaç kulan ama oda sağlığını etkiler

0|0
    0|0
  • geciktirici haplar var canım

0|0
    0|0