Hemşire olanlar bir bakabilir mi ? :) sizin cevaplarınıza göre mesleğimi seçeceğim :)

küçüklüğümden beri hep hemşire olacağım demişimdir çok sevdiğim bir meslek. Ama etrafımda ne kadar hemşire tanıdığım varsa git başka meslek seç tavsiye etmem, nöbetleri var evime doğru düzgün vakit ayıramıyorum evlenince çok pişman olursun felan diyor. buda benim kafamı karıştırıyor. peki siz memnun musunuz mesleğinizden, çok isteyerek başlayıpta soğuyanınız var mı ?

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• annem hemşireydi eskiden çok nöbet tuttu o da hep baska meslek seçin falan dedi ama herkes inan öyle her iş zor ben bankacı olacağım ama o da zor halam doktor o daha da zor hepsi zor her işin zorluğu var gönlün neye razı olacaksa onu seç

1|1
    1|0
    • evet çok haklısın her işin bir zorluğu var, kafam karışmasın dimi :)

• evet bnc öyle

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• mühendis oldum ama tercih listemin en sonunda 4-5 tane hemşirelik vardı bu devirde kolayca memur olmak istiyosan sağlıkla ilgilenmen gerekiyo bununda bir cezası olacak elbette nöbet gibi ama bence ceza da değil neticede kaldığın sürenin parasını alıyosun.aslında ben birazda tıbbi terimlerden korktum yoksa her türlü girerdim sıralamam ygs 120 bindi :)

1|0
    0|0
    • evet hemşirelik istememin bir nedenide atamasının çok olması. mühendislik daha karizmatik bir meslek bence iyi olmuş :)

• bence de daha güzel oldu :) (cevap biraz geç oldu ama :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;