19 Kasım dünya Tuvalet günü ilan edilmiş ! napcaz şimdi?

Tuvalet gününde napılır ki üyecanlar nasıl kutlamayı düşünüyosunuz?

Daha neler görcez Allah'ım sana geliyorum..

şimdiden 19 kasım wc gününüz kutlu olsun vatana millete hayırlı uğurlu olsun

dibenote: tecavüz edilen kadın artık direnmicekmiş ! Direnen kadına 2.5 yıl hapis istenmiş..ona göre kızlar zevk almaya bakıcaksınız haber verim dedim taze haber tee allam

(tuvaletle başlar tecavüzle bitirir sorumu giderim)

Güncellemeler:
tecavüzle ilgili olan olay bu link

0|0
1333

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• bu olayda bence evine bırakalım diyenlere tamam diyen kadına 2,5 yıl hapıs verılseydı daha iyidi, sırf bu yuzden kimin ifadesi doğru o kadının o adamlarla işi neydı mahkeme anlayamıyor. Ha sen yolda yurusn kafana birşey vururlar alırlar arabaya o konuda kadının hıç bır suçu yok. Birde zanlıyı dinlemek lazım kadın belki eskort fiyatta anlaşamadılar nerden biliyoruz ? Bu ülkede basından daha büyük eskort var mı?

2|0
    0|0
    • kadını verilmiş zaten 2.5 yıl

belki tanışıyolardı onu ben bilemem neticede tecavüzden kurtulmak için yapmış ne cezası allasen

• senın soledın gıbıyse senle aynı fıkırdeyım ama basına guvenmedım ıcın o işin aslı farkldır diye düşünüyorum.

• nasıl ki:

23 Nisan'da , 19 Mayıs'ta stadlara, yılbaşında eğlence mekanlarına gidiliyor..

Hesaplarıma göre DÜNYA tuvalet gününde de , tuvalet partilerinin yapılması, çeşitli aktivite ve yarışmaların düzenlenmesi olasıdır.

Bknz: En uzun ozurma yarışması, Duvarı delme yarışması (azimli yarışmacılar için)

dİbineNot: Haber çok ilginç, sanki fantazi hikayesi paylaşır gibi :

-kadının eve gitmek istediğini söylemesi üzerine “Sen ne diyorsun öyle gitmek kolay mı?” diyen S.B., kadının ellerini tuttu, E.C.’yse pantolonunu indirdi.

UYARI: demekki neymiş: Arabanıza tanımadığınız KIZLARI almamalıymışsınız =)))

1|0
    0|0
  • Ben bir işeyim geleyim

1|2
    0|0
  • kadın sadece ısrdır diye ceza almış ki bence kadın az bile yapmış, böyle insanları mağdur kadının yakınları arasına atacaskın ki dünyada bir daha asla ve asla böyle bişeye kalkışmasın. . olayın ayrıntılarını incelemk lazım, eğer gerçekten böyle ise tabi yargıya da şaşırmamak elde değil...

1|0
    0|0
    • kendini korumasında napsın cezada neyin nesi bende orasını çözemedim valla billa

• aynen, ama kadın da daha temkinli olmalı, bilmediği tanımdağı 2 yabancı erkeğin arabasıba ne diye biniyor ki ? böyle adamlara da davetiye çıkartmamamk lazım.

• Hep Beraber Sıçarız

1|0
    0|0
  • Umumi tuvaletler beleşse toplu sıçım yapalım, bilemedim ne yapsak.

1|0
    0|0
  • Hayat bombok diyenlerin günü kutlarım.

1|0
    0|0
  • Nereye sıçacaklar diyen abiye kutlu olsun ! :D

1|0
    0|0
  • O gün Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hooppp... SIÇAMICAZ :( :))

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • tecavüze direnmek suç muymuş ? Bu kanunları koyanların iktidar sorunlar var sanırsam

1|0
    0|0
  • ıcınde kanser olacagına dısarda konser olsun :D mutlu bayramlar :d

1|1
    0|0
  • Bu söylediğine kendinde inanıyorsun ya ne diyeyim başka ama amacın belli hadi şimdi yap bir hainlikte yalan haberi ülkeyi dunyaya şikayet et

2|0
    0|0
    • neresi asparagas ya gün kanal7 haberlerde çıktı !

ben mi çıkardım haberi dötümden töbe töbe

• Sen her habere inanırmısın ya da herşeye inanırmısın demeliydim veya yaşadığın ülkemi farklı o haberi adam ne amaçla yaptı bilinmez ama bazı kesimlere yutturduğu kesin

• Gün kalmadı ya :(

1|1
    0|0
  • Nereye sıçacağız ?

1|0
    0|0
  • hadi beyler bazı bakanların devlet büyüklerinin karısına kızına saldıralım nede olsa serbest

1|0
    0|0
  • Ülke olarak boka meraklıyız, bizde fenomen olur eminim.

2|0
    0|0
  • sağolasın, nice nice tuvalet günlerine

1|0
    0|0
  • Tuvalette mum ışığıynan yarım saat oturup kahverengi tarihi eserler bırakıcam.

3|0
    0|0
  • Tuvalet gününde tecavüz mü edelim şimdi napalım ben anlamadım.

1|0
    0|0
    • tecavüz haberi gözüme ilişti o arada iki haber bir arada verdim alakalı değiller

• Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 13

• 19 kasım benim için ölenedek hüzünlü bir gün olacak.Ne günü ilan ederlerse etsinler mutnojmet için yas günüdür.

1|1
    0|0
  • Ilginc bir paylasim olmus canim :)

1|1
    0|0
  • Bu insanlar nereye sıçacak ?!

1|0
    0|0
  • tuvaletimize bir hediye alalım artık :D mesela tuvalet fırçası

1|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=CeXh5Kz_Zu0 Sivas esnafı üzülmesin , artık bizim sı*acak bi' günümüz bilem var .. Çok şükür

1|0
    0|0
  • birgun evvel kendime tuvaleti yasaklamak :D

1|0
    0|0
  • toplu sıçma günleri belirleyebiliriz ahahahahahaha

1|0
    0|0
  • tütsü yakıp dua edicem tuvalette <3

1|0
    0|0
  • Artık bişeyler yaparız..