Final dershanesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

ben seneye tekrar hazırlanmak istyrm ve final dershanesine gitmeyi planladm sizce bana artıları eksileri neler yani deneyimlerinizi duyduklarınızı gördüğünüz herşeyi paylaşırmısınız rehberliği kötü diyolar doğrumu ?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Antalyada stajyerleri basıyorlar fen liselileri bedavaya alıyorlar fenler kazanıyor bizim garipler geldiğiyle kalıyor asdada

Ki şehire göre dersane kalitesi değişir Ankara ile antalyada iyi olanları biliyorum hangi il için olucak ?

0|0
    0|0
  • Çalışkan sınıflara dersanenin tüm imkanları açıkken diğer sınıfların üvey evlat muamelesi gördüğünü biliyorum

0|0
    0|0
  • Öğretmen ve yönetimle ilgilidir biraz da. Yayına aldanmayın başarıya da. Önemli olan size uygun olup olmaması. Bir dolaşın bakın derim.

0|0
    0|0
  • iyi bir derhane olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • daha önce gittinmi ya da birindenmi duydun

• daha önce aama benim tecrübem coook eski 8-9yıl önceydi sen daha taze birinden tavsiye al bence

• şehre göre değişir dersanelerin her şubesi aynı olmaz ki

0|0
    0|0
  • kaliteli ve bu işi iyi yapıyorlar

0|0
    0|0
  • FEM ya da Işık dershanelerine git

0|0
    0|0
  • adına gide değil eğitimine göra seç bence

0|0
    0|0
  • bizim zamanımızda pahalı,çok öğrenci yerleştiren ama bu öğrencilerin çoğunun zaten başarılı öğrenciler olduğu söylenen bir dersaneydi:Dşimdi nasıl bilmiyorum:)

0|0
    0|0
  • para tuzağı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• soruları çok zor kitapları falan, rehberliğide fena değil

0|0
    0|0
  • ilden ile göre değişir. benim bulunduğum şehirin gerçekten rehberliği berbat. ancak hocalar çok iyi. ben de tekrar hazırlanıcam.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;