Fikret Orman'ın Adnan Öztürk'e cevabı nasıl olmuş?

Orman, “Sayın Ünal Aysal ile Arena’da oynama konusunu görüştük. Genel kurula sorması gerektiğini söyledi. Ben de ‘Madonna konserini genel kurula mı sordunuz?’ diyerek teklifimi çektim” demişti.

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Orman güzel konuşmuş ama hala bu konunun uzaması hata

Allah Beşiktaşı kimseye muhtaç etmesin

ne oldu madonna geldi şampiyonlar ligindeki cluj maçında zemin yüzünden 2 puan gitti

Bu olay iyi ki oldu...bu sayede dost camia diye bir şeyin olmadığı kanıtlandı

0|0
    0|0
    • yaptıkları ayıp biz inönüyü vermiştik

• sorun değil rakiplerin sahasında oynamaya hep karşı çıktım

keşke sadece derbilerde değil 17 maçı da olimpiyatta oynasaydık

• şampiyon olalımda gerisi boş

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• güzel cevap vermiş ama demekki onu da kurula sormuş :))neyse ya zaten artık oynayacağımız stad belli ve biz artık kimin ne olduğunu biliyoruz:))

0|2
    0|0
  • fikret orman kendi çapında saçmalamış resmen...

ünal aysalın yerinde olsam cevap bile vermeye tenezzül etmem...

alemin derdi **GALATASARAY** olmuş **ÜNAL AYSAL** olmuş ...

demek ki EN İYİ biziz :))

0|0
    0|2
    • adamlar cevap verir kadınlar susar

• Çok uzatmamak lazım...

0|0
    0|0
  • azizime laf eden cimboma iyi kapak olmuş

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Madonna konseriyle bunu bir tutmak saçma Madonna konseri sadece 1 günlük ama bu mesele 1-2 yıllık Madonnda konserş olduğunda zeminde hiçbir problem yoktu ve dolayısıyla konserin zemini bozmayacağını düşündüler ama bozuldu şimdi bu zemin sadece Galatasarayın maçlarını kaldıramıyorken birde Beşiktaşın maçlarını nasıl kaldırsın

1|0
    0|1
  • ya arkadaş yüzsüzlüğün kitabını yazıyorsunuz resmen. 2002-2003 sezonunda ali sami yen'in restorasyonu nedeniyle maçlarımızı oynayacak stat aradığımızda ne beşiktaş ne fenerbahçe yardım eli uzattı. hele beşiktaş ki fikret orman'ın başkan yardımcılığı olan dönemdi, direkt olarak reddetti bu isteğimizi. şimdi kalkmış utanmadan galatasaray'ın stadyumunu kullanmak istiyor. lan 2.5 yıl oldu bizim o stadın her yerinde yüzlerce anımız var. galatasaray'ın evi orası. hangi yüzle kalkıp geleceksiniz metin oktay'a, ali sami yen'e küfreden çarşı pazar taraftarı?

allah aşkına şu konunun peşini artık bırakın da gidin kasımpaşa'yla kardeş kardeş oynayın.

0|0
    0|1
  • bide vermek zorundaymışız gibi hareketlere girmezmi güldürmüş beni zamanında biz nasıl olimpiyata gittiysek kimseden stad dilenmediysek aynısını onlarda yapsınla tabii kendilerini büyük takım olarak görüyorlarsa

0|0
    0|1
    • büyüklük kavramını öğrende gel

• Ne kadar üzüldük geri çektiğini..Yüzsüz gibi hala bizim stadımızda oynama isteği nedir arkadaş.

0|1
    0|1
  • iyi kapak etmiş helal olsun fikret ormana...

0|1
    0|0
  • :D lol

0|0
    0|0
  • aynen iyi koymuş fikret orman adam gibi adam fikret orman bir fenerli olarak kendisini severim

0|2
    0|0
  • Saçmalamış gene. Acaba beşiktaşa stadyumu 2-3 maçlığına vermek zorundamıyız? Hayır.. asla..

0|0
    0|1
  • geçen sezon ünal aysal arenaya yıldı getireceğim demişti sonrada madonnayı getirmişti :))))))))))))

0|1
    1|0
Yükleniyor... ;