One direction grubu fedakarlıklarım.

Mahalledeki kıza sinir oldum, ben zayn malik kitabını aldım d&r dan o da gidip aynısını almış herry'ninkini alıcam demişti gidip aynını almış. Benim sadece Zayn2ı sevdiğimi bile bile inadıı onu almış. Kavga ettik. Harry'i geçrketen sevseydin Zayn'ın kitabını almazdın dedim. Bana Zayn'ı en baştan beri sevdiğini ama benden sakladığını söyledi üzmemek iin. Kızla kavga ettim. Nefret ediyorm. Onu nasıl tekrar Harry'e dondurebilirim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben sadece Zayn'ı seviyorum Zayn oruç tutuyor hem ya :S

0|0
1114

En İyi Erkek Görüşü

• Zayn benim! ( Zayn ne mk)

Benim için saçınızı başınızı yolun, kavga edin!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• link lütfen herkes bassın

2|0
    0|0
  • Zayn Mselaman bkre tamam mı .s

0|1
    0|0
  • Bende Zayn'ı çok seviyorum üstelik kimse bilmeden ilk ben tanıyordum ünlü olmadan önce kitabıda ben aldım zaten ilk

0|0
    0|0
  • Ya gidin oyuncaklarınızla oynayın oda aynı kitabı almıs sinir olmus niye alamaz diye kaide mi var

0|1
    0|0
    • ergenlik başa bela

• He ya bir bitmediler bzde ergen olduk anasını satim ne aaaa justin bir hi bile demedi yok zayn yok öteki falan bu nedir anasını satim sizi görmüo duymuo bilmio bilsede ayakkabı bagı olarak bile kullanmaz bunlar tav oluyo vallaha mallık baska bsy degil.

• hahahahhahaa guzel dalgaya almısın :D bide anlamadan ergen diye gomenler varsagol dostum guldurdun fagshdgagahs

0|0
    0|0
  • adres ver ekipçe yakmaya geliyoruz evini

0|1
    0|0
  • Al işte oruçlu oruçlu sövdürtücekler bana

0|1
    0|0
  • yaşı yanlış yazmışsın heralde

0|0
    0|0
  • Gimiçumu beybi

0|0
    0|0
  • yaş kaç yaş?

0|0
    0|0
  • töbest :) titreyin ve kendinize gelin kızlar

0|0
    0|0
  • Bide flörte acmıs hayırdır zayn mıdır nedir flört mi ediyonuz onunla sendeki zeka seviyesi kac ilk önce git bir iQ testi yaptır anasını satayım.

0|0
    0|0
  • ahahahaha zayn oruç tutuyor SD:ADS:ADS:DS:SD ulan haç kolyeyi takan zaynın mk :D

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir resim, bir cumle. link

0|0
    0|0
  • iyide zayn benım sevgılımdı? sajdjsadnjdsa Allasen bı gıdın ya

0|0
    0|0
  • lan kız bizimle dalga geçiyoo :D

0|0
    0|0
  • Hahaha :))))) arkadas :))))) derde :)))))) bak :)))))) Allah :)))) yardimcin :)))) olsun :)))

0|0
    0|0
  • alın bunu burdan.

0|0
    0|0
  • Azalarak bitin.

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Yaş kaç:))