Sevgilinize karışma ölçünüz ne kadardır ?

facebookuna ya da twitter na karışır mısınız mesela kız arkadaşlarının ya da erkek arkadaşlarının resimlerine beğenmesine vs ..

Güncellemeler:
sevgilim benden ilk çıkmaya başladgımız dönemlerde şifre isterdi benden bende onunkini bilirdim sonra zaman ilerledikçe şuan 4.5 yıl oldu ne benden şifre ister ya da niye beğendin niye o beğendi gibi laflar eder . şifre olayına karşı oldu ben istiyor muyum ki sen benden istiyorsun gibisinden bir tartışma olmuştu bende düşüncelerinzi merak ettim cevapladığınız için teşekkürler :)

0|0
324

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal ağlar benim dışımdadır,facebook,twitter şifresi asla istemedim istemem de ama vıcık vıcık kalpli yorumlar,seviliyosn <3 <3 gibi şeyler görürsem fıtık ederim onu. :3

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Eger ılıskı duzeyınden yaklasık bır yıl gecmıs ve biz sevgılı olmussak afedersın ama giydigi dona bile karısırım.

0|1
    0|0
  • Sevgilimi çok az kısıtlarım, ben özgürlükçü bir insanım. Sevgilimin yaptığı işlerde aldığı kararlarda arkasındayımdır. Facebook twiter gibi gereksiz şeyler gözümde bile olmaz benim.

0|1
    0|0
  • ben sevgilime internet kullandırtmamki şuana kadar ne zmn sevgilim oldysa drek facelerini kapatmışımdır . sonra numarasının son hanesini falan degistiririm sadece bende klr . ve benden izinsiz dışarı asla çıkamaz. bir işi oldugu zmn gidip ben görürüm o işi biyere çıkıcagı zaman kuaföre falan gideriz başkada yok . eski sevgilim izin almak için ardgnda kuaföre gidicekti işim wardı şimdi olmaz dedm . oda kuzenleriyle gitmek için benden izinsiz çıkmış dışarı . bende dışarda yakaldgmda evire çevire dövmüştüm . kaldıramıyorum ben .s

0|0
    0|0
  • Bir sevgilim olduğu an sosyal ağ diye bişey kalmayacak bende..

0|1
    0|0
  • yaa resim begenebilir ama face twitterlar ortaktır bizde şifreleri biliriz her 2mizde tabi eski sevgilimdi

0|0
    0|0
  • Düzgün giyindikten sonra daha hiç bir işine karışmam :)

0|1
    0|0
  • olduğunda evet karışırım ama karşı tarafın hareketlerine bağlı ve eğer haddini aşar da sevgilimde bişey yapmaz ya da bende saklarsa facesini kapatırım yani duruma bağlı...

0|0
    0|0
  • olsaydı karışırdım 1 tane sevgilim olucak benim, gönül vermişsem karışırım herseyine

0|0
    0|0
  • Hiç bişeyine karışmam çünkü onu sevmiyrumdur, oncün geniş imsan modeli takılıyom:):):):) ama bitanesine hiç karışmamaıştım oda evliydi diye hahahahha ne büyük günaha girdim senin yüzünden:(:(:(:((:(:

0|0
    0|0
  • bazı kızlar herşeyini paylaşıyor, öyle ki bazı meseleleri sevgilisinden önce facebook öğreniyor :D face i hiç kullanmamasından yanayım. ben çok nadir kullanıyorum eski arkadaşlara ulaşmak için

0|0
    0|0
  • sevgilimi fazla sıkarsam başkalarına düşkün olur rahat olcaksın ama fazlada rahat değil ki elinden gitmesin .. ;)

0|0
    0|0
  • Facebook, twitter, telefon onun özel eşyasıdır. Hiç karışılır mı. Belki bir kız arkadaşıyla mahrem bir konu konuşmuştur. Ayıptır yahu.

0|0
    0|0
  • güven olmalı öncelikle

0|0
    0|0
  • Guvenmissem bir kere neden karisim

0|0
    0|0
  • Sevgilim varsa face olmaz face varsa sevgilim olmaz. okadar :)

0|0
    0|0
  • Ben karışırım. Sevgilim de içine beğenir.

0|0
    0|0
  • karışmam fazla herşeyine heralde

0|0
    0|0
  • Hiç karışmam o özgürdür her konuda.. Ona dokunmak isteyenlere falan bulaşırım ben..

0|0
    0|0
  • ne karışcam yeaa kölemmi o benim.Kafasına göre takılsın

0|0
    0|0
  • Onlar bırak. ünlü bir kadını beğenmiştim fotosunu ona kızdı. sen neyden bahsediyon

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

• Face-twitter hesaplarını kapattırdım telefon rehberini de her ay kontrol ediyorum

0|0
    0|0
  • Facebook kullanmiyoruz twitteri da ortak kullaniyoruz hic bir sorun cikmiyor misss

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;