Ayrılık sonrası ilk gününüz nasıl geçer ?

Ayrılık sonrası ilk gün ne yaparsınız ?

• Benim günüm :
    5%(2)11%(7)Oy Ver21%(5)
  • Telefonumu kapatırım
    10%(4)9%(6)Oy Ver8%(2)
  • Öğlene kadar uyurum
    32%(13)25%(16)Oy Ver12%(3)
  • Hiç takmam bile çıkar gezerim
    20%(8)17%(11)Oy Ver12%(3)
  • Dertleşmek için en yakın arkadaşımı ararım
    33%(14)38%(25)Oy Ver47%(11)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk günüm çok kötü geçmişti, akşamında belki düzeltiriz diye kapattık, ertesi günü akşam üstü babamla alışverişe çıktık tam o sıra ayrıldı. babam var diye ağlayamadım eve geldim annem var canı sıkılmasın diye ağlayamadım. Ama ağlayamadım ya nasıl yük oldu içimde her an başım döndü düşecek gibi oldum yürümekte çok zorlandım. onun ertesi günündede işten çıkartıldım. millet anlamasın diyede ağlamadım. benim için çok zor 2 gün oldu. sonra barıştık ama o 2 günü hiç bir zaman yaşamadım adete yürüyen bir ölüye dönmüştüm :D

1|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çatacak yer ararım sınırlı oluyorum kavgaya gözü kapalı atlarım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Öncekilerden epeyce farklı uyanılan sabahtır. Bir şeylerin değiştiği bir sabahtır. Uyandıktan sonra gözler açılıp bir süre sessiz ev dinlenir. Önce inanmak istemez bünye. Hep sevgilinin giderken görüldüğü o kabuslar nihayet gerçek olmuştur. Önce derin bir nefes çekilir.

Baş ağrısı başlar. Kalp sızısı çöker insanın içine...

Hep onu düşünürken sarılıp yattığın yastığın yine kollarının arasındadır istem dışı. Birden kötü olursun,elinden fırlatır atarsın onu yataktan..

Her gün sabahın köründe almaya alıştığın o "günaydın aşkım" mesajı bugün yoktur. Gecikti dersin biraz sonra artık hiç gelmeyeceğini anlarsın. Onunla ilgili mutlu anılar artık sadece acı verir.

"Uyumam bu gece

Korkarım sensizliğin ilk sabahından.."

1|2
    0|0
  • Uyurum. Uyuşuk bir gün geçiririm.

0|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Ayrılmayalı çok olmuş, hatırlamıyorum bile :(

1|1
    0|0
  • Ayrılıgın ilk günü şok geçirdiğim için üzülemiyorum. 3-4 gün sonra berbat halde olurum o yüzden.

0|1
    0|0
  • Yıllar yıllaaar oldu bir ayrılık yaşamayalı inan hatırlamıyorum :)

0|3
    0|0
  • Telefonu kapatmıştım..Muğladaydım odama girip sabaha kadar kesintisiz ağlamıştım ..

Sabahta babamla konuşup sakinleşmiştim biraz.. Sonrası malum arkadaşlar , alışveriş falan : /

1|1
    0|0
  • şuan barıştık ama bir ara çok cidi kavga edip ayrılmıştık gözüm dayma tlfandaydı okula gitmemiltim her dk aglıyodum yemek yemiyodum 2 ay boyunca baya zayıfladım sonra gene geri döndü oda seviyodu çünkü yanı ilk gününm berbatı ondan sonraki günlerde

0|1
    0|0
  • Tuhaf... Belki biraz boşluklu... Sonra normale dönerim...

0|1
    0|0
  • Sevıyosam murat kekıllının senı cılgın klıbıne burunurum :) sevmıyosam umrumda olmaz :)

0|1
    0|0
  • Uyurum en güzeli...

0|1
    0|0
  • uyurum napıcam başka :)

0|1
    0|0
  • uyurum

0|1
    0|0
  • sevmiyorsam sorun yok normal bir gün gibi geçer fakat seviyorsam ağlayarak ama sonra yavaş yavaş o bunalımmı halim geçer yani :)

0|1
    0|0
  • En iyi ilaç uyku olmuştur.sonuçta beyin o an için iptal

0|1
    0|0
  • Kabullenmenin zor olduğu bir dönem. Uyurum bolca. Biraz kafamı dinledikten sonra yakın kız arkadaşlarımı yanıma alır, telefonu kapatırım

0|1
    0|0
  • Konusmak icin arkadaslarımı arar zırlar dururum. Evden cıkmam birkac gün.

0|1
    0|0
  • link ben böyle tatlı değilim tabii

0|1
    0|0
  • C şıkkı öğlene kadr uyurum sonrada uyanır yarım bir tebessümle koltuğa büzüşüp hiç bir şey yemeden tv izlerim büyük ihtimal cizgi filim

0|1
    0|0
  • Aglamakdan baska ne yapilr uyumaya calisrim cok kotu oluyo ya icim param parca olmusdu Allah belasin versin onun :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 18

• Şöyle hemen izah edeyim. İlk öncelikle deniz varsa bulunduğum yerde, öncelikle oraya giderim. Neden mi? Çünkü deniz de insanın daha sağlıklı ve mantıklı düşünmesi için gerekli büyüklük ve beyine pozitif etki eden havası var. Ayrılınca ilk işim her şeyi bir film şeridi gibi düşünürüm. İyisi ve kötüsüyle, evet o kızla uyum sorunlarımız vardı hadi hoşçakal diye dilim çözülüyor. Sağlıcakla kal :)

0|1
    0|0
  • kimden ayrıldığıma bağlı..

0|1
    0|0
  • askerden yeni gelen adamın piskolojisiyle aynı . sabah ictimaya kalkacak gibi uyanırsın ya hani farkında olmadan o da öyledir elin tele gider mesaj için sonra napıyom lan ben dersin

1|1
    0|0
  • Bıngıldağımı eşekarısı sokmuş gibi oluorum

0|1
    0|0
  • berbat icim yanar

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Kızların yorumlara baksana arkadaş hepsi nerdeyse bişey olmamış gibi pireleniyolar :D takmak mümkün mü bunları gördükten sonra :))

0|1
    0|0
  • Düşünürüm. Neden Ayrıldık? Nerde Hata yaptım? ve en Önemlisi, Bundan Sonra Ona Karşı nasıl tavır almalıyım. düşünmek düşünmek düşünmek :)

0|1
    0|0
  • o kızın kötü yönlerini düşünerek unutma sürecini hızlandırırım

0|1
    0|0
  • İlk gün rahattır ister istemez etkilenmiyorsun. ya arada oluyorsun ya kendini kandırıyorsun iyi oldu be diye seviniyorsun. sonraki günler başlıyor şerefsiz acı

0|1
    0|0
  • Kamyon çarpmış gibi olurum :D

0|1
    0|0
  • Telefonumu ve kendimi kapatırım

0|1
    0|0
  • sarhoş oluncaya kadar içerim bir an olsun unutayım diye

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • "dertleşmek için en yakın arkadaşımı ararım" diyenler büyük ihtimalle bayanlar :)

0|1
    0|0
  • Önceki gece içmiş olduğum kesin. Tek başıma kimseyi aramam öyle düşünürüm kara kara

0|1
    0|0
  • tekrar aşık olurum pişmanlık

0|1
    0|0
  • sevişmeli seksli saatler yaşarım <3

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;