Ne yapsak ki bu durumda?

Kendini bana çok yakın gören, bana en yakın arkadaşımsın diyen biri nasıl yalan atabilir? Sevgilisi amele diye onunla dalga geçeceğimi küçümseyeceğimi düşünüp bana yalan attı, benim ilk tepkim madem çok yakın arkadaşız bu yalan atma gereğini neden her yerde biz çok iyi arkadaşız diyorsun iyi arkadaşlar birbirine yalan atmaz dedim.

Başka bir arkadaşımıza da başka bir konuda yalan atmış, amacı ne anlayamadım? Sürekli yalan söylüyor, tanıştığı insanlara da bize de. Ne yapmalıyız bu durumda?

Güncellemeler:
Maddi ve manevi durumu fazlasıyla iyi. Kendini yükseklerde görüyor açıkçası bu durumda yalan söylemesi ne bileyim yani..

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• ilk önce yalanın sebebini ögren genelde yalan hayallerin yansımasıdır , çok kırmadan yaklaş hadiseye çünkü sıkıntılı bir durum gibi arkadaşında sorun var onu çözmeye çalış..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• içinde saklar bilemezsin... zor bir durum tekrar diyorum eğer arkadaşın buna degiyorsa ugraşıp yardımcı olabilirsin

0|0
    0|0
  • cunku senın sevgılın amele olsaydı o kucumseyıp dalga gecerdı ve senınde bunu yapıcagını tahmın ettı bosuna dememısler herkez karsısındakını kendı gıbı gorur dıye yanı senlık bır olay yok ortada benım fıkrım bu

0|0
    0|0
  • tuwalete at sifonu cek yalanlarıyla yaşasın yalan sonradan düzelen birşey değildir

0|0
    0|0
  • Sadece korkuyor ezilmekten ondan böyle yapıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes farklı farklı. Uzak durmaktan başka birşey yapamazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;