Yardımcı Olurmusunuz Beyler Bayanlaar

Arkadaşlar 2 seneye yakındır ilişkimiz var ve şuana kadar ikimizinde çok hataları oldu. ama şuanda o kendını temıze cıkarmak ıcın benım eskı hatalarmı yuzume vuruyor. Yuzunu bıle gormek ıstemıyorum o derece sınırlıyım artik dayanamiyorum bitsin hersey ıstıyorum ama bı mesaj atsa cevap vermeden yapamıyorum baglılık agır basıyor. Unutmak ıcın kesın oneri ne yapmam lazim?

Ve birde ondan gercekten sogudugumu ne dıyerek bellı edebılırım ki gercekten beni kaybettıgını anlasın.

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Bencillik

Kendini kurtarma çabası

Kaçmak

Kaybetmeyeceğinden emin olmasının verdiği rahatlık

Ve karakteri.

Sevgilinde hemen hemen bunlar var ve bunları aşmanın yolu senin birşeyleri göze almandan geçer ve cesaretli olmalısın

Bencilliğini kırmak bencil olmaktan geçer, yanlışını yüzüne vuruyorsa önce yanlışına dair açıklamanı yap sonrada onun yanlışına saldır.

Kendini kurtarma çabasına girdiği anda çabasına karşılık verme, belirli oranda onu çıldırt yani öfkelensede patlasada yanlışını söylemekten çekinme tabiki belli sınır içinde.

Kaçmaya çalıştıgı anda daha fazla kovala ama bir yere kadar sonra bırak, kovala derken konudan kaçmaya çalıştıgı anda malum konuları irdele, iğnele, sonrada belirli yerde dur ve bekle o zaten bunları kafaya takacaktır.

Kaybetme korkusu vermek içinde belirli bir tavır al ve eskisi gibi olma, ilgini azalt ki değerini anlasın, korkusu geldiği anda daha hırçın veya daha duygusal olacaktır.

Ve karakteri itibariyle bunları karakterine uygun şekilde uygula.

2|1
    1|0
    • Dogru tespit +

• Bi arkadas esitlemis eksiyi arti yapmis haketmisin zaten bendende +1 :-)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• aslında bir insan ne istediğini bilecek bileni var mı ki dedirten cümledir. akabinde de vardıysa da biz mi görmedik şeklinde ikinci bir cümle kurmamıza neden olur. çünkü erkeklerin mütemadiyen karışık bir kafaları, muazzam bir maymun iştahları, onu da istiyorum bunu da istiyorum ama bu da hayatımda olmalı gibi bir açgözlülükleri olmasından dolayı ne istediğini bilmek gibi bir yetiye de sahip olmaları mümkün değildir. uzak durulması gerekli erkekler başlığındaki en birinci özelliktir. allah muhafaza böyle bir erkek insanın hayatına girmeye görsün insanı maymuna çevirir, salak eder, ömrünü çürütür, yavaş yavaş öldürür velhasıl ömür törpüsüdür.

1|0
    0|0
    • Allahım nerden çıktı karşıma diyorum yok boyle bır sey ya hayatimda boyle bır ınsan gormedım ben o kadar degıstıkı ya da hep oyleydı salaklıktan fark edemedım

• şk, şehvet değildir. Şehvet, insanların üremeleri için gerekli biyolojik mutluluk içeren bilgisizlik ve vücut tarafından salgılanan kimyasalların oluşturduğu bir karışımla meydana gelir. Bu şehvetli şeylerin tümü romantizmi doyurur ama aşkın daha fazlasına ihtiyacı vardır. Bir insana aşık olabilmek onlara kemik kanseri olduklarında veya defalarca duyduğunuz bir şakayı size söylediklerinde gülebilecek kadar çok sevmelisiniz. Kimyasal olarak bir insana sınırlı zaman içerisinde bağlı kalabilirsiniz

• numaranı değiştir faceyi kapat hayatına yeni bir yön ver

1|0
    0|0
  • 2 sene kolay bıtırmek pek akıllıca degıl ama unutmak ıstıyosan senı aldatıyorum dersen senden sogur dırek ama cok kufr yersın benden demesı

0|0
    0|0
    • kolay kolay bıtmıyor zaten çok sabrettım ama artık yettı yaptıklari. Inanmaz ..

• oyle ama sabirda bıryere kadar ıste

• sabrın sonu mukafatlandırılır :)))

• hiç arama cevapta verme anlar zaten eşek değilse

0|0
    0|0
  • Unutamazsın canımcım

0|0
    0|0
  • Olanlar olmuş siz neyin peşindesiniz?

İnsan oğlu hata yapar, günahlarımızı birbirimizin yüzüne vurmak değil onları örtüp bardağa tekrarlanmaması için çaba sarfetmeli, birine çamur atarak kendini yemizliyemezsin

1|0
    0|0
    • hata vardır affedilir hata vardır kı affedılmez, aynı hatalar tekrarlanmaz. Anladıgı dıl o malesef..

• sinirlenince agzına gelenı sayıyor

• Yok artık, bende bazen kızarım da okadarı fazla, hele bir bayana hiç sövülmez, insan sinirlerine hakim olmalı, aksi taktirde böyle oluyor

• direk söyle

0|0
    0|0
    • anlamıyor

• 3 harfli mi dicem olmicak. arama sorma cevap verme, vereceksen de geç ver.

• tesekkurler..

Kızlar Ne Diyor 2

• ama şuanda o kendını temıze cıkarmak ıcın benım eskı hatalarmı yuzume vuruyor. Yuzunu bıle gormek ıstemıyorum o derece sınırlıyım artik dayanamiyorum bitsin hersey ıstıyorum

Sen zaten degerlı kardesım aklından gecenlerı ve yaptıgı pist seylerı yazmıssın ne demek bır ısansnın hatasını sureklı yuzune vırmak ayıp unut gıtsın defol hayatmımdan de ama def etmeden önce bu yaptıgı acızlıgı yuzune vur belkı 5 sene sonra baskası ıle mutlu aıle kurdugunda ıyıkı yapmısım dıyeceksın senı sevıyoruz kendını sev hayatı sev

2|0
    0|0
    • öyle bir insanki 2 senede tanıyamamısım dıyorum. ama bu sefer bıtıcek artık kararlıyım. Hergunum zehır oluyor sayesınde. Defolda dedım ama laftan anlamıyorda.. En ıyısı hıc cevap vermemek sanırım..

• Sen de onun hatalarını yüzüne vur kız.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;