Karşı tarafın sevgisi bitmişse ve siz hala köpek gibi seviyorsanız napardınız?

Karşı tarafın sevgisi bitmişse ve siz hala köpek gibi seviyorsanız napardınız? evet soru acık ve net.

1|0
134

En İyi Kız Görüşü

• vazgeçmek zorundasın tabiki. aksi halde daha çok üzüleceğin aşikar. devam etmek sadece senin gururunu incitir bence o kadar. hem kaçan balık hep büyük olmuştur. sevgisi bitmiş diyorsun ama geri dönecekse bile; olmaz ama tut ki olsun ancak sen kendini geri çekersen olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• giderim.

2 taraftan biri istemezse aşk olmaz o

0|0
    0|0
  • bi süre ye severse diye mücadele verilir sonra vazgeçersin ve o seni sevmeye başlar bu seferde sen istemezsin, genelde böyle olur

0|0
    0|0
  • ben beni sevmeyenlerin peşinde gidicek kadar ezik ve gurursuz değilim :D kimsenin peşinden koşmam

0|0
    0|0
  • yollarına gül dökerdim.döktümde kız başıma ama anlamadı işte :(

gece gece evinin önüne gittimi bilirim evet bunu yapan bir kız yanlış duymadınız.

gururum aşkımın önün geçmedi hiç ..

0|0
    0|0
  • kimse için köpek olunmaz!

0|0
    0|0
  • ayrilirdim beni sevmeyeni bende sevmem...

0|0
    0|0
  • istenilmeyen kalpte yaşanmaz

0|0
    0|0
  • karsı tarafın hayatında yaşamayı bırakır kulübeme geçerim.

0|0
    0|0
  • Ya benimdir ya benim

0|0
    0|0
  • İlişkiyi kurtarmak için çaba gösterirdim..

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok der nasip değilmiş dinlerdim alişandan :D

0|0
    0|0
  • oturur ağlardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onun hoşuna gidecek şeyler yaparak sevgisini kazanmaya çalışırdım. . . Yine olmadıysa kendimi ondan bir şekilde uzaklaştırmaya çalışırdım, dua ederdim. . . Ona yalvaracağıma beni ondan kurtarması için Allah'a yalvarırdım. . . . . .

0|0
    0|0
  • Sevgi bitmez ki , anlık bir hoşlantıdır sadece .. kızlar görüyor yakısıklı benim olsun diyor cıkıyorlar sonra hevesleri kacıyor aynı sey erkekler içinde geçerli .. Ve sevgiyi eşte yaşamak lazım sonuçta onunla bir ömür yasıcaksın .. sevgili ayaklarının bir ayağı çukurda hep

0|0
    0|0
  • S.çrım öyle sevginin içine

0|0
    0|0
  • insan gibi sevmeye calısırdım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;