Aşkınızı herkesle konuşmayın..

Aşkınızı herkesle konuşmayın: Ben bu hatayı, hayatım boyunca yaptım. Bazı konular, herkese göre değildir. Hayatın diğer alanlarında kendimize, iyi-kötü bir sınır, bir ölçü getirirken, aşk söz konusu olduğunda, herkesle konuşulabilir bir şey sanırız onu. Oysa aşk da siyaset gibidir, herkesle tartışılmaz. Sizce de Öyle değil m?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Hissettiklerin sana hastır, onları yalnızca sen hissedersin ve kendi içinde yaşarsın. Doya doya hüznüyle neşesiyle aşkı kendi ruhunda yaşatmalısın. Kendin dışında dışarıda bir yerde yaşatamazsın, o aşk senin, senden başka kimse o aşkı hissedemez ki paylaşsın, teselli etsin, tavsiye versin. Başkasıyla bu hislerini paylaşarak, başkalarının fikirlerine göre hareket ederek aşkın sana aitliğini zedelersin. Çünkü dışarıdaki seslerin gürültüsünden, içindeki sesi işitemez hale gelirsin. Aşkta yalnızca kendi içindeki ses olmalı, ona kulak vermelisin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• evet bende yaptım bu tip hatalar, aşık olduğum kadına gidip konuştum, sie lan dedi. konuşmayınca sert tepki olmuyor

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum nezaman aramızda geçen iyi bişeyi birilerine anlatsam sonra aramız bozuluyodu ottan b.tan sebeplerle.nazar mı değdiriyolar napıyolar anlamadım.soranlara iyi iyi diyip geçicen hacı olay bu anlatmıcaksın

0|0
    0|0
  • Tabii Tamamen Ozeldir ..

0|0
    0|0
  • çok yakın arkadaşlarım bile bilmez kız arkadaşım olduğunu bilmesinler bilipte ne olacak

0|0
    0|0
  • aşkını zaten konuşmayacan kimseyle o konuda mutabıkız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Büyüsü bozulur her şeyi herkese anlatmamak lazım...

0|0
    0|0
  • Mantıklı.

0|1
    0|0
  • bazı şeyler kendimizedir

0|0
    0|0
  • Olabilir ama aşkın seni depresifliğe ittiği zaman illa ki herkese anlatmak istersin..

0|0
    0|0
  • Teselli için konuşurlar .

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;