Nuray sayarının dilek kartları

içinizde bu kartları alıp denemiş olan var mı? lütfen konuyla alakası olan cevaplasın...

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• Denemedim ama haberim var..

Düşüncenin gücüne inanan biri olarak, yüksek düşünce enerjisiyle kartların o an odaklanılan dilek hedefini bulması, onunla örtüşme olasılığı fazla elbette.

Olumlu düşünceler olmlu halleri, tersi ise olumsuzlukları paratoner gibi çekmemize sebeb olur.

Bu kadere karşı olmak ya da Yaradanı haşa inkar etmek anlamına gelmiyor..O zaman iyi şeyler için dua etmeyi ve Allahtan rahmet, merhamet dilemeyi de bırakmamız gerekirdi.Bunun gibi bir yol sadece bu da..

Ama yola çıkan birinin nereye gideceğini bilmesi gerektiği gibi, düşünce şeklimizin olayları ve bu olaylara karşı yaklaşım tarzımızı şekillendirdiği bir gerçektir.Bence!

Yıllardır bunu yapıyorum ve cevaplarıma bakarsan herkese de olumlu cümlelerle güzellikler salık veriyorum.

Kendin ve başkaları için olumlu düşünceler beslemek, güzellikleri hayatına davet etmek demektir.

Ez cümle o kartlara ihtiyacın yok.Düşünce yapını ve Yaradandan dilemeyi bil yeter.

Ama önce varolanlarına şükrederek başla işe.

Şükürsüz başlayan dualar açgözlülükten başka bir şey değildir ve bu fayda sağlamaz!

Hakkında hayırlı olan dileklerin seninle olsun gençkız..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• ilk kez duydum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;