Kilolarımdan nasıl kurtulabilirim?

Kilolarımdan nasıl kurtulabilirim?

Boyum 165 kilom 55 fakat göbeğim var ama eritemiyorum. Bunun nedenide tatlıyı çok sevmem sanırım. Tam tamam artık bir daha tatlı yemicem diyorum ama dayanamyıp yiyorum ve pişman oluyorum.

Ne yapmalıyım sizce, nasıl eritebiliriim yardım edin. :(

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlı sevilmez mi ya! Ama bak GDO diye bişey var. Ve NBŞ, yani nişastadan mamül şeker...

Bu şeker tokluk hissi uyandırmaz. Yedikce yiyesin gelir ve kilo yapar. Vücut bu şekeri algılayamaz kolay kolay. "Has" şeker yesen aslında böyle sorunların olmaz.

Valla bilimum abur cubur ve içinde glükoz ihtiva eden hiçbişeyi yemiyorum. Pastaneden aldığın pastaydı, bakkaldan aldığın çikolataydı... Aslında çok severim. Küçük bir çocuk gibi bakklaa 100 lira ile girip ne kadar kurabiye varsa kurabiye canavarı gibi almak isterim. Ama almıyorum...

Bunlar yerine evde kendi tatlımı kendim yaparım. Pancardan üretilme toz şekerden. Güzelde helva kavurabilitem vardır :)

Spor yapmıyorum en azından 2 yıldır ama göbeğim yok. Vücudumda fit yani... Olay ne yediğinde bitiyor. GDO lu ürünlerden ve glükozdan uzak durursan sende eminimki güzel bir fiziğe kavuşursun... Tabi bunu yapabilecek iraden var ise...

Öyle düşük kaliteli çikolata yiyeceğine en kalitelisinden ye mesela (ki zaten kaliteli çikolatayı fazla yiyemezsin, tıkar adamı. ) Nişan taşında bir dükkan satıyordu. Vedat Milor abimiz gezmişti. Veya baklavaydı kadayıftı... Ben karaköydeki bir yerden alıyorum. Star haberde türkiyenin baklavacısı diye de epey reklam yapmışlardı... Glikoz kullanmaz orası mesela...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Mekik çek veya sırt üstü yere uzan ve ayaklarını tutabildiğin kadar uzun süre (dizlerini kırmadan) yerden 15-20 cm yukarıda tut. Biraz dinlen ve tekrar yap (5 kez).

0|0
    0|0
  • Her gün koşmalısın.

0|0
    0|0
  • tatlını ye hemde rahatça yapman gereken aslında kolay şeker yeme işini saat 15.00 dan sonra yapmaman gerek midenin yorgun oldugu vakitler ondan sonradır ve genç görünüyosun zor degil bi kaç mekik ile veya limon yiyerekde olabilir. Oturdugun yerden kilo veremezsin :S ( limon vucuddaki yagları yakar asit içerdigi için ama tok karnına yemen gerek ) :)

veya bel kısmını terletebilecek bir yünlü bir bez parçası ;)

0|0
    0|0
  • Genel olarak vucudunuzdan memnunsanız ama göbekten şikayetçiyseniz(deri altı yağlarınız az- yüzünüz yeteri kadarsa) spor yapmalısınız.

diyetle verdiğiniz yağlar tüm vucuttan gidiyor. Sporla daha çok viseral yağ yakabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • sabahları aç karnına sıcak su (kant)iç

0|0
    0|0
  • ekmek yemeyi kes bol bol elma ye acıktığında ama akşam yemeğini yememezlik yapma proteinlerinide alman lazım...birde spor şart günde 1 saat spor yapman lazım ayda 30 saat 3 ayda 90 saat ne göbek kalır ne basen bane güven

0|0
    0|0
  • kilon fazla degil, gobegin var. sekeri birakmazsan sorunun surer . bu arada diyetten cok acilen spora baslamalisin.

0|0
    0|0
  • diyetiysene git

0|0
    0|0
  • Ye ye, boşver..

Biz seni böyle de seviyoruz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tarçınlı elma dilimleri

Misafirlerinize ikram edebileceğiniz, atıştırmalık tarçınlı elma dilimlileri hem sağlıklı hem de hafiftir. Ayrıca kan şekerinizi yükseltmez, dişlerinizin çürümesine neden olmaz. Bu sağıklı ve pratik tatlının hazırlanışı da çok kolay. Tarçınlı Elma Dilimleri tarifi...

Çilekli yoğurt tatlısı

Yaz mevsimin en güzel ve faydalı meyvelerinden bir olan çileği, yoğurtla birleştirip ortaya hem düşük kalorili diyet tatlısı hem de sağlıklı bir tatlı çıkarabilirsiniz. Hazırlanışı oldukça basit bu lezzeti, belki de uzun süredir yapmadınız ve diyete başlıyorum ile hatırlayacaksınız.

Altın çilek

Son zamanlarda sağlığa ve zayıflamaya yardımcı olması özelliğiyle adından söz ettiren altın çilek, reçel tarifiyle karşınızda! Altın çilek reçeli hafif mayhoş bir tada sahip. Altın çilek nerede satılır diye merak ediyorsanız; aktarlardan satın alabilirsiniz. Denenmiş ve tadı onaylanmış, resimli, altın çilek reçeli tarifi Diyete Başlıyorum'da!

Diet muhallebi

Diyet yaparken tatlı yemek istediğinizde kendinizi engellemeye çalışıyor musunuz? Diyet muhallebi tarifiyle diyet yaparken bile tatlı kaçamaklar yapabilirsiniz. Diyet tatlının 1 porsiyonunda yaklaşık 250 kalori var. Günlük kalori ihtiyacımızın 2000- 2500 kalori arasında olduğunu düşünürsek 1 porsiyon limonlu diyet muhallebiyi rahatlıkla yiyebiliriz. Şimdi gelelim kolayca hazırlanan, az malzemeli diyet muhallebinin yapımına...

Diyet etimek tatlısı

Sağlıklı beslenmek hayatın tatlarından mahrum kalmak anlamına gelmez. Kalorisine ve içindeki malzemelere dikkat ederek hazırlayacağınız tatlılar ile hem kilonuzu hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak diyorsanız, diyet etimek tatlısı tarifimizi özenle okumalı ve mutfağa geçip hazırlamalısınız

meyveli tiramisu

Kim demiş diyet yaparken tatlı yenmez diye. Mevyeli Tiramusu yapıyorsanız, diyet yaparken rahatlıkla yiyebilirsiniz. Kalorisi sadece 380. Hem vitamin alacaksınız hem damağınız tatlanacak hem de kilonuzu koruyacaksınız. Harika değil mi? Diyet Başlıyorum'un amacı da size diyet yemek tarifleri sunmak.

[internetten alıntı]

daha bi çok diyet tatlı bulabilirsin aslında canım yani yemenden kısma sadece yediğin şeylerin kalorisine bak ve biraz egzersiz yap fazlada bi kilon yok zaten

1|0
    0|0
  • sütlü tatlı tercih et aslında havalarda ısındı dondurma ye canın tatlı isteyince..yada meyva seviyorsan salata yap off harika ve sağlıklı..bunun dışında çok kilon yok o yüzden platese başla karnın erir merak etme

0|0
    0|0
  • bence boyuna göre kilon gayet iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;