Niye her hamile kalışınızda sorumlusu biz oluyoruz?

Kızlar niye sevgilinizden hamile kaldığınız zaman suçlu hep sevgiliniz oluyor? Sizde suç yok mu? Hemen bizi köşeye sıkıştırıp kürtaj parası yahut doğurmak istiyorum bebeğime baba olucaksın diyorsunuz?

Niye biz erkekleri sıkıştırıyorsunuz? Nedensiz böylesiniz? Üstünüze ceket atsak hamile kalırsınız ama sizde hiç suç yok!

0|0
83

En İyi Erkek Görüşü

• aynen helal kardeşime :)

sanki bayıltıp dövüp tecavüz edip hamile bırakıyoruz iş bittikten sonra bir sigarada bana yak hayatım derken iyi mk :)

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• madem o korunmuyor sen kendini sağlama al. saf gibi güvenme sende herkese.

0|1
    0|0
  • çünkü erkek kadını hamile bırakır, bunun tersi fiziksel olarak mümkün değil. erkek istemedikten sonra kadın ne yaparsa yapsın hamile kalamaz.

zevke gelince tamam ama sorumluluğa gelince kaçayım diyorsun. çocuk doğarsa da babası olursun tabi, ne olacak başka? kadın da anne oluyor istemeden.

sorumluluğuna katlanamayacaksan ya hiç yapma ya da kızı da zor durumda bırakmadan önlemini al.

0|0
    0|1
  • Hem erkek hem kadın bir halt yiyorsa ve sonucuna katlanamıyorsa yalanda birbirine bok atmaya gerek yok.

0|1
    0|0
  • cünkü sen s.km.seydın hamile kalmazdım hesabı :D ama daha önce hiç hamıle kalmadım :D umarım dediign gibi olmam :D

0|2
    0|0
    • 99 doğümluysan kalmaz zaten .s.ss.s.s.s.s.

• :D he 99 dogumluyum 4 yasındann üniyi kazandım D: hemen mezun oldum :D cok zekı oluunca :D şu an claışıorum :D dostum 89 luyum

• Hıı aferin... :))) hangi bölümden mezunsun?

• Siz suçlu olmuyorsunuz bebeği kadın tek yapmadı heralde sadece yanımızda olmanızı bekliyoruz. görevinizi yapmanızı.

1|0
    0|1
    • Ne görevi? Hemen hamile kalmayın o zaman hap map için maşallah ne çalışkan yumurtalıklarınız var.

• İki kişi birlikte yaptığına göre birbirine bok atmadan kendi üstüne düşeni yapmalı hap varda prezervatifte var bence bu kadar sorun edilecek bir şey değil .

• Sevismeyi göze aldiysan onuda alcaksin :) 5 dakikalik zevk nelere sebep oluyor ...kadin tek basina mi sevisti.. ? Ikinizde bir olup çözüm arayin.. KARI GIBI KORKCAKSAN SEVISME ABICIM.. (genel anlamda )

1|1
    0|0
  • Baba olacaksın diyorsa o da anne olacak. Suçlu nerede anlamadım?

0|0
    0|0
  • Çünkü bebek tek basına yapılmıyor, bir kadın bir erkekle oluyor. Bütün sorumluluk kadında degil. O bebegin babasısın.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• o haltı yiyorsan erkek olarak sorumluluğunu taşıyacaksın birader

5|0
    0|3
  • Ula hem dürzülük edip hem de bunu kariya mi yıkacağız

Olacak şey değil.

Elleşmeyin nikahsız dalaksız

Kontrol "erkekte"

0|1
    0|1