Siz aşk için katlanırmıydınız ??

özellikle sorum kızlara, sizi seven bir erkek arkadaşınız var 1 bucuk seneden beri birliktesiniz fakat bir geleceğinizin olmadığını düşünüyorsunuz kesinlikle size göre bir insan değil düşünceleri yaşam tarzı hayata bakış açısı, din ve siyasi bakış açılarınız da farklı buna rağmen deli gibi aşıksınız o da öyle ancak kaba davranışları var bazen, karşındakinin sevgilisi olduğunu unutuyormuş gibi sizi azarlayabiliyo bu durumda ne yapardınız? aşk için katlanırmıydınız? bazı sözleri yutarmıydınız?

Güncellemeler:
komik olucak ama şuan ağlıyorum ve ağlamamak için ne yapmalıyım :D

0|0
68

En İyi Kız Görüşü

• ya güzelim bu dediklerin az şeyler değil ki sen şu anda sevgili olduğun halde zor katlanıyorsun belli ama ileride aynı evi paylaşacaksın ve bir ömür geçireceksin sence bu kişiyle bir ömür geçirebileceğini düşünüyormusun aynı evi paylaşmak kolay değil ben evli değilim ama şimdiki nişanlımla 3,5 yıl aynı evde yaşadık o yüzden ölçüp tartıp sen karar vereceksin yol yakınken kısa bir süre ağlayıp üzülmek mi? yoksa bir ömür boyu ağlayıp üzülmek mi? KARAR SENİN...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• kendini hep kötü hissedersen, artık bir gelecek göremezsen bırakmaktan başka çare kalmıyor.

Sad But True

1|0
    0|0
  • civciv gibi ez onu

1|0
    0|0
  • bir metalci asla katlanmaz bro

1|0
    0|0
    • sert bişeyler çal

• :) güldürdün beni sağol...ayrılmak istiyip deli gibi aşık olduğundan ayrılamamak kadar kötü bişey yok...

• o nasıl bir çelişkideir adamım seviyorsan ayrılmazsın sevmiyorsan civciv gibi ezersin serseriyi hey hadi ama çakma arabeskçiler gibi dert yanmayacaksın dimi

• Aşka inanmam böyle saçam şeylerede katlanmam kimseyi beklemem..

1|0
    0|0
  • Beni seven ve bana aşık bir erkek olsa intihar ederdim mk :)

0|0
    1|0
  • urgan hesap sorar bu kızdan

0|0
    0|0
  • arada azar gerekiyor. buradaki ince cizgi azarın bile sevgilinin faydasına olması.

0|0
    0|0
  • bu dedıgın olay benim başımda var din denen şey yüzünden sevgılımle aram bozuluyo normalde cok ıyı bır ınsanım alkol kullanmam sıgaram yoktur harama el uzatmam ama ateistim buna rağmen onun gözünde sevılecek bır ınsan degılım :D

1|0
    0|0
    • haram kavramını kabul etmişsin fakat ateistim diyorsun garip

• hacı allah var dinler yok sistemi benımkı

Kızlar Ne Diyor 5

• sonu yoksa katlanmayada gerek yok

1|0
    0|0
  • Ben katlanabiliyorm hala dha bakalim nereye kadar

1|0
    0|0
  • Katlanirsin. Hemde oyle bir katlanirsinki. Ama ezdirme kendini cok.

1|0
    0|0
  • Beni üzüyorsa ne takılıcam be metalci kardeşim <3

1|0
    0|0
  • Ben dayanamazdım.Bu dediklerin aşkı söndürebilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;