An'ı mı yaşarsınız yoksa planlayarak mı?

günlük hayatınızda planlayarak mı yaşarsınız yoksa o an içinizden ne geçiyosa onu mu yaparsınız?

0|0
1634

En İyi Erkek Görüşü

• bence an'ı yaşayan insan yoktur.en plansız insanın bile bazı sorumlulukları ve bu sorumluluklarını yerine getirmek için izlediği bir yol vardır.hadi sorumluluklarıda yok sayalım...sadece hayalleri olan bir kelle bile "ben spontane"yaşıyorum derse ben ona "hadi len oradan" derim...tamam bir avukat kadar ya da bir doktor gibi ajandasal bir yaşam biçimimiz olmayabilir;ama an' ı yaşıyorum demek için yeterli değildir.soruna gelince de ben yüzeysel planlı bir hayat yaşıyorum.olduğu kadarcılar grubunda telli çalgılar departmanı hademesiyim.

0|1
    0|1
    • hepimizin bazi sorumluluklari var hepimizin hayatinda planlanmasi gereken yasanicaklar ama genellme yapicak olursam ben cogu zaman plansiz yasayanlardanim. cunku cok degisken bir yapiya sahibim, dolayisiyla bazi konularda icimden geceni yapiyorum

• abarti yok, o sineklerde baska bir konu zaten neyse gece gece kafa yormayalim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• çok planlı bir insanım ama bana zarar verdiği zamanlar çok oldu .bunun için çok ğlanlı ve mükemmeli çok fazla düşünmeden anın en iyi olarak yaşamanın iyi bir tercih olduğunu düşünürüm her zaman .siz hayata kapılmayın .hayatı siz yönetin .bende artık bunu diyorum kendime .

1|0
    0|0
  • Planlamakla geçiyor tabiki ama arada içimden gelen yani gönlümün dediğini yaparım .

1|0
    0|0
  • yerine göre anı yerine göre plANı asdfghj böyle sırf reklam gibi ya da sırf dizi gibi yaşanırmı.

Biraz dizi biraz reklam, yat kalk yeni bölüm. O yüzden her bölümü izle, sonra hayatı kaçırdım deme...asdfgh sonunu iyi bağladım

0|0
    0|0
  • Anı yaşarım ama anı yaşarkende tabi geçmiş ve geleceğin ışığında yaşarım..planlı bir hayat monoton bir hayatın göstergesidir bence

1|0
    1|0
  • hayatımın bir kısmı plandır sadece, spontaneyi severim..

diğer yandan, AN olarak yaşadığım herşey, insanlara oyalansınlar diye sunduğum bir vitrin de olabilir zaman zaman

1|0
    0|0
  • anı yaşarım tabi ki bu benim hayat felsefem.her ikizler burcu bireyinin hayat felsefesidir ayrıca :)

1|0
    0|0
  • anı yaşarım,uzun vadeli planlar yapmam :)

1|0
    0|0
  • plan yapsam bile alt üst oluyor. o yüzden kim elimden tutsa nereye götürse.

1|0
    0|0
  • Valla güzellik benim burcum başak. Başak burcu her adımı her olasılıgı planlayan bir burç. Yükselenimse koç. Bırak planı beyin diye bir şey kullanmadan direk oalya geçen atlayan bir burç oda. Yanii çok karışık biriyim özümde ondan dolayı dogaçlama yetenegim yüksek.. Hem anı yaşıyorum hemde çok hızlı planlıyorum.. Güzel repliklerle sevişiyorum yani..

0|0
    0|0
    • benimde başak, ama ben pek planlayarak yaşamam çünkü cok değişkenim

• Başaklar her ne kadar planlamam desede planlar tahmin eder gelecegi zihni hemen şu olur şöyle yapayım falan der..

• anı yaşarım ama her zaman bir b planımda olur aklımda o.O

0|0
    0|0
  • genelde anı yaşarım

0|0
    0|0
  • şu an profil resmine bakıp anı yaşıyorum:)

0|1
    1|0
  • Anı yaşamayı tercih ederim. Çok çabuk fikir değiştirdiğimden planlayarak yaşamak istesem de mümkün olmuyor. Değişiyo o planlar.

0|0
    0|0
  • duruma göre değişkenlik gösterir bu bende işim ise çok planlı çalışırım. Yaşamımda da bazı alanlarda planlı bazı alanlarda anı yaşamayı anımdan zevk alabilmeyi severim..

1|0
    0|0
  • An beni yaşıyo, hiç mi bir plan tutmaz mk :/ hıammmına :@

1|0
    0|0
  • Her akşam yatağa yatınca yarın ne yapacağımı planlarım. Ama hiçbir zaman evdeki hesap çarşıya uymaz :\

0|0
    0|0
  • Yasiyoruz iste bisekilde :)

0|0
    0|0
  • Kafanıza göre takılmak her zaman iyidir aşırı planlı ve düzenli olmak iyi değildir.

0|0
    0|0
  • Planlı yaşarım.

1|0
    0|0
  • dediğin gibi "an" ise zaten planlanamaz...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 16

• Sanırım planlı yaşıyorum genelde ama her zaman planlı yaşamak da olmuyor. Anı yaşamam gereken zamanda planları boş verebilirim.

1|0
    0|0
  • planlarım hiç tutmaz.anı yaşarım bende.

0|0
    0|0
  • Yarını düşünürüm tabiki. Amaaa anın tadını çıkarmama engel olamaz.

1|0
    0|0
  • planlayarak anı yaşarım :D

planlarm tutmaz genelde

0|0
    0|0
  • planlarım. planlarımın tutmadığı yerde anı yaşarım.

1|0
    0|0
  • İcimden ne geciyosa onu yaparim

0|0
    0|0
  • An ı yaşarım

0|1
    1|0
  • anı yaşarım

0|0
    0|0
  • aklıma ne eserse o

0|0
    0|0
  • Ani yasamayi ogrenmeye çalışıyorum. Ani planlıyorum da denebilir.

0|0
    0|0
  • Planlarım. Hiç de planladığım gibi olmaz.

0|0
    0|0
  • planlayarak da yaparım ama o an bişey geçiyosa kafamda onu da yaparım

0|0
    0|0
  • Planlarim illa ki var. Fakat kendime ayirdiğim süreçte anlik kararlar aliyorum.

0|0
    0|0
  • planlayacak bişeyim yok anı yaşarım

0|0
    0|0
  • Anı yaşamak güzel..ama gelecekte önemli..

0|0
    0|0
  • o an içimden geçeni yapmak isterim ama nedense yaptığım işleri genelde planlıyorum :D

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;