Kilo atmanın en büyük motivasyonlarını yazabilir miydiniz?

Kızlar kilo atmalıyım bana .. Kilo atmanın en büyük motivasyonlarını yazabilirmiydiniz .. :d Yani bi türlü başlıyamadım herdefasında erteliyorum :((

heleki geceleri illaki kalkıp yemek yemek geliyor içimden aaaa :d yardim ! :d

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermenin 2 sağlıklı yolu vardır; ya harcadığınızdan daha az kalori alacaksınız (beslenme diyeti), ya da aldığınızdan daha fazla kalori yakacaksınız. (Spor, fitness vb. aktiviteler) Benim tavsiyem ikisini de dengeli bir şekilde yapmanız yönünde olacaktır. Eğer yemek yemekten vazgeçemiyorsanız, o zaman yediğiniz gıdaların daha az kalori içermesine dikkat edin. Kendinizi yemek yemekten asla yüksek oranda kısıtlamayın, kendinizi aç bırakarak kilo vermeye çalışmayın. Bu durumda metabolizma reaksiyon vererek her gelen gıdayı stoklayabilmek adına yağa çevirecek ve sizin daha fazla kilo almanıza sebep olacaktır. Öğün sayısını mutlaka 6'ya çıkarın, ancak her öğünde de azar azar yemeye çalışın. (tabi kendinizi doymuş hissedecek kadar) vakit bulabildiğiniz sürece yürüyüş yapmak ya da herhangi bir spor aktivitesi ile uğraşmak da kilo vermenize yardımcı olacaktır...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• "şişko patates yarım kilo domates! o kadar büyüksün ki kaldırımda yürürken bile trafik birbirine giriyor. geçen yaz nasa güneş tutulması var diye rapor tutuyomuş az daha, meğer sen güneşlenmeye çıkmışsın, uydudan farketmişler seni. facebooktaki fotoğraflarda yanındakileri taglemek de çok zormuş."

aşağıda megalomaniac rumuzlu üyenin cevabından esinlenerek motive amaçlı spontone yazılmıştır.

0|2
    0|0
  • Şişko. Al sana motivasyon.

1|2
    0|0
  • erkek arkadaş bul seninle buraya yazan erkekler gibi dalga geçeceklerinden emin ol :D Bak ondan sonra nasıl kilo veriyorsun,ya da intihar edersin :D

0|1
    0|0
  • hiç sorma ya gece yemek yemeden uyuyamıyorum :D

1|0
    0|0
  • Kilo atmak nedir yaa

kilo vermek ve kilo almak var benim bildiğim

0|0
    0|0
  • Diğer kadınlar sana imrenerek bakacak

0|0
    0|0
  • belediye buzdolabınızı mühürlesin açılmayınca buzdolabı sende rahat eder kilo verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Atmayı değil de kg vermeyi biliyorum ..7 den sonra ağır şeyler yemek yedikden sonra hemen uyuma , kızartmalardan unlu yiyeceklerden tatlılardan uzak dur ..diyetisyene git ...

Kararlı ol .. düzenli beslenmen sonucunda kavuşağın fiziğini hayal et ..

0|0
    0|0
  • Katılıyorum geceleri tatlı çekiyo canım buna çok sinir oluyorum 7 de uyuyorum bu aralar zaten zor zaptedıyorum kendımı ya

0|0
    0|0
  • Kilolari verince ne kadar güzel olabilecegini düsün :D bende anlik fayda edio :D

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;