Dengesiz tavırlarının nedeni nedir?

Bi çocuk vardı bizim sınıfta aklımı karıştırdı iyice başta beni sevdiğini düşünüyodum ama zamanla öyle olmadığını gördüm sürekli bakıyodu ama artık hiç bakmıyo dengesiz davranışlarından dolayı konuşmak için çocuğu aradım konuşmaya çağırdım gelicem dedi ertesi gün gelmedi.üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen hala kendini kanıtlama çabası içinde.kıskandırmaya çalışıyo başka kızlarla falan. bu çocuk ne yapmaya çalışıyo sizce ?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Daha ergenlikten çıkamamış maalesef. Gereksiz işler peşinde.

0|0
    0|0
    • irka bak :D

• hahahaa hihihihi

• Egosunu tatmin etmeye çalışıyor aklınca. Sen olgunluğunu gösterip hiç ilgilenmiyormuş gibi yap. Farkedilmediğini anlasın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• erkek dediler geldim buyrun efendım

0|0
    0|0
  • Bir yol olmaz ondan.

1|0
    0|0
    • bu çocuğa nasıl bir ders verebilirim peki ? egosu çok önemli onun için. acaba yokmuş gibi davransam, gülüp eğlensem sanki hiç tanımamışım gibi davransam tekrardan ilgi çekmeye çalışır mı ?

• En iyi vereceğin ders mutlu ol ve onu yok say. Kendin söylemişsin zaten. İlgi çekip çekmeyeceğini bilmiyorum. Tutarsız biri gibi geldi bana.

• Senin adım atmanı sağlamaya çalışıyo ama atma bırak .. onun yaptıklarını yap, ilgisi varsa gelir..

0|0
    0|0
    • ben adım attım zaten onu telefonla aradım bir yere çağırdım konuşmak için gelicem dedi ama gelmedi . şimdi de kendini kanıtlamaya çalışıyo

• Uğraşma diyorum sana sadece,uğraştıkça değerin azalır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;