İnsanların dinledikleri müziklere göre kişilikleri hakkında yorumlar yapar mısınız?

Mesela az önce ben sezen aksu-erkekler şarkısını paylaştım benim hakkımda hemen kişiliğim hakkında yorumlarda bulunur musunuz,öyle şarkılardan anlam çıkarma huyunuz var mı varsa beni yorumlayın bakalım;)

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerden çekmiş ama gerçek erkeğini arayan ama endişeleri de olan bir tipsin sanırım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesınlıkle ınsanların genel oalrak dınledıgı veya begendıgı sarkılardan nasıl bır tarzda oldugunu bıcımlendırebılırısn tabı bu kesınlık veya süphesiz yaklasımlar olmaz ama sızın dedıgınız gıbı bir sarkıdan da karakter cozumlenmez.

0|0
    0|0
  • aslında bir ruh daralmışlığının dışa vurumu .çok derinlerde ayrılıkların yüzlerde bıraktıgı çizgileri unutma acısı var bence.

0|0
    0|0
  • Tiesto, Paul Van Dyk, Paul Oakenfold, Armin Van Buuren, Yahel ve Johan Gielen dinliyorum, başka müzik dinlemem kolay kolay, bilen biri varsa bunu da yorumlasın bir zahmet :)

0|0
    0|0
  • Dinlediği şarkı türünden sadece bir kaç ufak yorum yapabiliriz. Ama dinlediği şarkılar bence ruh haline bağlı. Dinlediği şarkıya göre duygular daha belirgin yorumlanabilir :)

0|0
    0|0
  • Sarkilar genelde insanlarin bulundugu ruh halini yansitirla kisiluini degil sarkiyida ilk defa.senden.duyuyorum yorum yok

0|0
    0|0
  • Valla tanışır tanışmaz sorarım ama hiçte yadırgamam bu bunu dinliyor böyledir falan diye gayette aglıyan romantik metal dinliyen kızlarda vardı tanıdıgım..

0|0
    0|0
  • Hiphop genelde. Efkarliyken ise Tual ve Sezen Aksu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arabesk raplere yorum bile yapmiyorum

0|0
    0|0
  • Duygusal biri olabilir misin?:)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;