Erkekler ? aşık olmadığınız bir kızın üzülmesini istemediğiz için ...............

onunla çıkar mısınız hani zaman verelim bize biz olmak için uğraşalım zamanla severim der misiniz tribini çeker misiniz gerçekten sevgilinizmiş gibi davranıp sözlerle değil ama onu seviyormuş gibi hissettirir misiniz ona ? sırf üzülmesin diye bunları yapar mısınız ?

bunu yapmak karşısındakini daha çok üzer evet ama samimi cevap verin değer verdiğiniz birinin üzülmemesi için ?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Herkezin karakterine göre değişir bu dediklerin.İşyerimin yakınlarında bir kız var devamlı mesaj atan ama ben istemediğimden dolayı mesafeliyim ona karşı.Kimsenin kalbini çalmak ve onla oynamak istemem.Sonradan dünyasını karartacağıma önceden yüz vermeyip biraz kırıcı davranmayı yeğlerim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Yapmam, yapamam... Hayatımda en nefret ettiğim şey rol yapmak ve bana yapılmasıdır... Sevmiyorsan istemiyorsan açık açık söyleyeceksin arkadaş...

Aldatmaktan iyidir baştan reddetmek

0|0
    0|0
  • valla dediğin benim başıma geldi ve ben ümit vermemek için açıkça söyledim seninle evlenmem ama istersen gezeriz tozarız dedim kızda evlenmeyi düşündügü için güle güle demişti bense bunu diyecegini bildigim halde umutlandırmamak için doğruyu söyledim yine olsa yine söylerim..

bu arada o kız kız değildi dul du..

0|0
    0|0
  • sırf üzülmesin diye başkasıyla çıkmam, çok saçma bişey olur, böyle bişeyde olamaz yürümez karşı tarafa dahada kötülük olur, sevmedigin için zaman ayırmak istemez mesaj bile atamaz insan , aşkın tiyatrosu olmaz gizli!

0|0
    0|0
  • sevmiyorsam seviyormuş gibi yapmam ama üzülmesin diye elimden geldiğince yanında olurum çünkü içindeki aşkın muhattabıyla görüşüp ona hiçbirşey söyleyememek çok kötü bişey olsa gerek..

0|0
    0|0
  • üzmemek için kendimi kötü olarak gösteririm zamanla

ayrılığa gider üzülmez

bu arada tanımaya çalışırım eğer iyiyse devam ederim

birşeyler hissedenlerin hislerini karşılıksız bırakmamak gerek

0|0
    0|0
  • Belki bir kez çıkarım 2. olmaz hayır istemeden yaptığım bişeyde zaten ben onu daha fazla üzerim:))

0|0
    0|0
  • birine acıdığım için onunla çıkmam çok ahlaksızca bir davranış bence

0|0
    0|0
  • sevmiyorsak zaten üzülmesin diye çıkmayız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;