Yıldönümlerini neden bu kadar önemli ki

kızlar neden bu kadar basit düşünüyor mesela yıldönümünü hatırlamadığında ona değer vermediğini sanıyor neden bu olayı bu kadar basite indiriyor

Güncellemeler:
soruyu sorarken devrik cümle kurmuşum nefret ettim kendimden

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Yıldönümleri bence önemli de doğum günleri ne arkadaş ne kadar saçma.

0|1
    0|0
    • ya hepsi saçma salak geliyor bana bu nedir ya bitmiyo ki bu tarz günler ilişkiden soğutuyor yemin ediyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunlar bir yığın esnaf zengin eden işlemler :D

0|0
    0|0
  • onemlı olan yıldonumu vs degıl onu hatırlamadıgıı onem vermedıgının bır gostergesı olarak dusunmesı sen de sevıyosan mutlu etmek ıcın hatırla yanı nolur sankı

0|0
    0|0
  • aslında öyle olmadığını biliyoruz ama o gün bir bekleyiş oluyor odaklanmış oluyoruz bir şey olmayınca da önemsemiyor değer vermiyor diyoruz nedense :D

0|0
    0|0
    • işte bende onun nedenini merak ediyorum daha sonra yani uzun zaman sonra neden bu kadar tepki verdin diye sorunca da ay bilmiyorum ya çok sinir oldum o gün tarzı cevaplar veriyosunuz

• diyorum ya ona odaklanmış oluyoruz gerçi herkes de olmaz ama olanda da oluyor işte nedensiz saçma bir şey

• Benim için çok önemi yok, olmasa da olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|1
    0|0
  • bunun cevabını bızden oncekı kusakta bulamadı bızde bulamayacagız sonrakı kusakta bulamayacak..cunku kızlar cok hassas varlıklar.

0|0
    0|0
  • Onların düşünce sistemiyle bizimkisi bir değil dostum o yüzden anlayamıyoruz. Onlar en ufak şeye bile alınıyor biz bunda ne var diyoruz :)

0|0
    0|0
  • oyunu kuralına göre oynamak lazım, kendin diyorsun çok önemsiyorlar diye, sonuçta farklıyız, bize garip gelen onlara normal, bize normal gelen onlara garip gelebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;