Mehmet Ekici asla Bjk forması giymem?

Bjk Mehmet ile antlaşıldı dendi Mehmet Ekici asla Bjk forması giymem dedi ve ekledi gerekirse sezon sonu beleş gelirim dedi. Bu gece İstanbul'a gitti ve başkan ile görüşecek ne dersiniz yarın Fenerbahcemize hoş geldin dermiyiz. Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla helal olsun Mehmet Ekiciye :D dün bende takip ettim öğleyin bu haber düştü spor medyasına ve internete, bir insanın saha içindeki futbolculugu kadar saha dışında insani olarak gösterdiği dik ve karakterili duruşuda çok önemlidir. Sezon arasında veya sezon sonunda kulubümüzün bir futbolcusu olur veya olmaz bu karışılıklı iyi niyet veya anlaşmaya bağlı ayrı bir konu ama karekterli duruşuyla bir sporsever olarak saygımızı ve takdirimizi kazandı.
    Mehmet Ekicinin şu lafı çok çarpıcı gerçekten “Ben Fenerbahçe ile anlaşmama rağmen Trabzonspor’un anlaşmasının önemli olduğunu söyledim. Beşiktaş benim Fenerbahçe’ye transferimi bozmaya çalıştı. Benim rengim belli. Ne olursa olsun Trabzonspor oynatsa da oynatmasa da sezon sonunu bekleyeceğim ve Fenerbahçe’ye imza atacağım. Beşiktaş transferimi bozmaya çalıştığı için asla Beşiktaş’ta oynamayacağım.” dedi gerçi bu açıklama hepimizin bildiği bir gerçeğin altını kalın çizgilerle tekrar çizdi. Tıpkı beşiktaşın eto'o ile kulubüyle görüşmeden önce futbolcuyla görüşmesi gibi, tıpkı GG ün haziran ayında sözleşmesi bitmeden önce ta ocak ayında görüşmesi gibi... Haberin detayları ve videoyu izlemek için lütfen bakınız :)
    www.milliyet.com.tr/.../...egim--PMXOVmLQeAaM.html
    amkspor.sozcu.com.tr/.../

0|2
    0|1
  • Ben Arfa :Asla hello kittylerde forma giymem

0|0
    0|1
    • Futbolcuların bu laflarına kanmayın derim zamanında Baliç te kefen giyerim ama galatasaray forması giymem diyordu parayı görünce hop :D

• kaynak ver başkan

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;