VUCUT GELİŞTİRME HAKKINDA BİLGİ?

Boyum 1.85 Kilom 70 biraz zayıf gözüküyorum bel ve kalça tarafım zayıf denebilir vucudumda yağ yok gibi bişey bacagım 48 kolum 32.5 gögüslerim 98 omuzlarım 119 sizce whey matrix 3 protein tozu mu yoksa hardline pro gainer mi

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bunu spor hocanla konuşmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hardline cok kaliteli degil. kilo almak istiyosan once duzenli spor ve beslenmene dikkat et direkt bu tur urunler kullanılmaz. en az 3 4 ay geçmesi gerektigi soylenir ki o bile az bence. proteinde en kalitelisi weider ve gold standart karbonhidratta iste muscletech iyidir

0|0
    0|0
    • düzenli beslenmeye çalışıyorum ama çalıştıgım için beslenmemde sıkıntı cekiyorum o yüzden toz alma ihtiyacım var besin takviyesi

• bulgur pilavı makarna haslanmis patatese yuklen. evde yapitirip kaplarda yaninda goturebulirsin is yerine. tavuk gogusu haslat bol bol ye. tuzdan undan sekerden uzak dur gerisi gelir. bu urunler sihirli falan degil. https://www.agirsaglam.com/beslenme-rehberi/ bu rehber de cok isini gorur sitedeki diğer yazilar da

• protein tozu değil hacim aldirici ile başla

0|0
    0|0
    • 1 AYDIR KADAR PROTEİN KULLANDIM KOLUM 4.5 Cm büyüdü omzum 7 cm gögsüm 2 cm büyüdü ve bacagımdaki yağlar eridi

• gereksiz hardline progainer al

Yükleniyor... ;