Herşeyin bir temeli vardır peki ya bunun için nasıl bir temel kurmalıyım?

Merhaba öncelıkle, şimdi sporu çocukluğumdan beri yapıyorum koşu özellıkle her sabah olmasa da şu an havalar soğuk olduğu için çıkmıyorum genellıkle iyi geldıgı için de koşuyorum ama benım bir spor dalına atılmam gerekıyor çok istiyorum voleybol olsun football hatta taekwondo bıle olabılır bana sporla arası haşır neşir olan ayrıca nasıl bir yol izlıyecegım hakkında bilgi vericekleriniz var mı bir an önce bir spora başlayıp neyı nasıl yapıcagımı öğrenmek istiyorum.

Yorumlarınız için teşekkür ederım.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle yarı profesyonel bisiklet sporcusuyum amatör olarak dünyanın en eğlenceli profesyonel olarak dünyanın en zor sporu sana bisiklet sporuna başlamanı şiddetle öneririm doğayı macerayı spor yapmayı seven bir insansan tam sana göre bisiklet özgürlüktür öncelikle kondisyon yapman lazım mesela 10 km sürmen gerek ya da bisiklet kulüpleriyle şehir içi turlarda tecrübe kazanabilirsin uzun km olmayan turlarda kulublere yazılabilirsin türkiyenin her yerinde var turlar var mesela şehir içi turlar şehir dışı turlar var mesela sana geçen katıldığım bir turdan bahsediyim küdak (küçükçekmece bisiklet ve doğa sporları kulübü) le yalovaya gittik saat 6 da kalktık küçükçekmeceden saat 8 de eminönünde olduk sonra feribota bindik yaklaşık 40 kişi herkes var aramızda kadınlarda var yalovaya gittik ordan tüm köyleri yaklaşık 120 km gezdik insanlarla tanıştık dağ tepe yokuş çıktık macera yaşadık gerçekten güzeldi şehirden stresten uzak köylüler sürekli bize bişeyler ikram etti gerçekten güzel sadece bisiklet değil doğa yürüyüşü koşu da ve kulübe üye olmak için gereken tek şey formasını satın alıp bisikletle gelmen her hangi bir ücret yok sadece kendi harcamalarını kendin ödüyosun bir şey tutmuyor zaten www.facebook.com/groups/kudakdogabisiklet/?fref=ts

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederım çok yardımcı oldun bana

• Bir sey degil ne demek

En İyi Kız Görüşü

• Taekwondoyu tavsiye ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!