Basketbol mu yoksa voleybol mu?

Hangisi daha güzel ve zevkli sizce?

• voleybol
    54%(7)38%(11)Oy Ver25%(4)
  • basketbol
    46%(6)62%(18)Oy Ver75%(12)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Nedenleri ile yazacak yok mu

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ikisi de güzel ama basketbol'da uzun boyun avantajı var e boyumuzu uzatmak da bizim elimizde olmadığı için onu seçmek herkes için kolay olamıyor...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Voleybol durağan fakat basketbol aksiyonu bol , ikili mücadelesi olan her saniyesi heyecan dolu olan bir spor. Bu yüzden basketbol.

0|0
    0|0
    • Voleybolda temas olsa daha güzel

Kızlar Ne Diyor 4

• Voleybol

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
  • İkisinde güzel fanatik değilim

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence basketbol :)

0|0
    0|0
  • erkek basketbolunu izlemek daha keyiflidir, bayanlarda ise plaj voleybolunu izlemek zevklidir...

0|0
    0|0
    • nedenleri açık erkek basketbolunda rekabet ve kalite üst düzeyde maçın her saniyesi ve saha içi koçların oyuna müdahelesi ve her an oyunun skorurun değişmeye çok açık bir oyun olması heyecan vs nedenlerle seyir zevki daha güzel, bayanlarda ise plaj voleybolunu sadece görsellik maksadıyla dedim, gerçi bayan voleybolu tüm spor branşları arasında en çok kupa ve başarı kazandığımız bir dal dır böylede bir gerçek var aslında...

• Çok önemliyse veririm sana ama kafaya takma bunları yoksa sen en iyi oranında bu şekilde kafaya takarak mı yaptın kardeş

• sen olayı yanlış anladın artı bildirimn geldi bana bende bildirime döndüm herkes gibi yani herkes öyle yapar eksi veriyorsan ver zaten ekside bildirim gitmez karşındakine, artı bildirim gönderip böyle yapman -.- bende hoşnutsuzlugumu göstermek istedim onun dışında sıkıntı yok eig ben her katagoriden bağımsız bir şekilde bolca alıyorum zaten puan falan derdim yok daha geçen 4000 puanımı bağışladım bu açıdan sıkıntım yok yani :) ben sadece görüşmlerimi paylaşmak için burdayım tatlı su balığı değilim kafamdaki neyse onu söyler onu yazarım

• voleybol

0|0
    0|0
  • futbol.

0|0
    0|0
  • basketbol tabiki

0|0
    0|0
    • Neden

• Türkiye dışına bak bakalım beyzbola

• amerika ve avustralya dışında hiçbir yerde yaygın değil