Engelliyim bende vücut geliştirme yapabilirmiyim?

Benim ortapedik engelim var sadece boyum kısa 135 cm kollarımı ve ayaklarımı kullanabiliyorum çok şükür vücudumun fit görünmesi için spor salonuna yazılmayı düşünüyorum bana bir yararı olurmu

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki neden olmasin. Basarilar simdiden.

0|1
    0|0
    • sağolun yorumunuz için inşallah başarılı olurum daha özgüvenli kendini seven biri olmak için yapıcam kendini seven herkesi sever

• Cok dogru. Bir insan her ne olursa olsun once kendini sevmeli 😊

• haklısınız çok sağolun

En İyi Erkek Görüşü

• Çevrende yadırgayanlar olabilir onlara aldırmazsın inşallah eğer bu işe başlarsan herkesten daha azimli ve kararlı olabileceğine inanıyorum güzel vücut kendine olan özgüvenini de bayaği arttirir çevrenle daha iyi iletişimler kurabilirsin bence. başarılar şimdiden :)

0|1
    0|0
    • sağol kardeşim yorumun için hayatımda hiç kız arkadaşım olmadı adaylarda beni görünce vazgeçti galiba bendeydi sorun boyum kısa ona bişey yapamam ama vücudumu fit yapabilirim aldıgım elbiselerde üstüme iyi oturur ozaman daha özgüvenli olabilirim

• sağol kardeşim düşünücem dediklerini

• Kolay gelsin abi başarılar.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Spor her insana faydalıdır
    Elin kolun tutuyorsa hiç problem depil

Sadece bir kaç makine tehlikeli olabilir onlar da şart depil ve alternatifi vardır

0|1
    0|0
  • Tabiki olabilir bence çok iyi bir karar :)

0|1
    0|0
  • Yaparsın

0|1
    0|0
  • denemeden bilemezsin

0|1
    0|0
  • olur elbette

0|1
    0|0
  • engel dediğinin ne tür bir engel oldugunu bilmiyorum ama böyle sorumu olur engelli dediklerimiz cogu seyi bizden daha iyi yapıyor.

0|0
    0|0
    • sizce soru nasıl olurmuş kaç kişi cevap verdi demekki anlamışlar engelimi sormuşsunuz okusanız anlarsınız bide tersledinizmi övdünüzmü belli değil yinede sağolun :)

• bence konu siline biliyorsa direk sil ben bilmiyorum yeni katıldım :) ve direk spora git hatta hedefinide buyutebilirsin engel diye birşey yok heves için gidenden daha cok seyler yapıcaksın emin ol :) çünkü sen heves etmiyosun istiyosun :)

• sağol kardeşim yorumun için seni kırdıysam özür dilerim

• Hedefin varsa engel diye bişey yok !

0|0
    0|0
  • Hocam int de ufak bir araştırma yap. kolu olmayan adamlar yapıyor. Sen fazlasıyla yaparsın. dert etme kendine

0|0
    0|0
  • En kral örnek =Tolga Murat Balıkçı.

0|0
    0|0
  • olur olur bende gittim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;