Hangi tür sporu yapmayı tercih edersiniz?

Okula gitmek ve gezmek dışında yaptığım hiçbir şey yok. Sıkıntıdan ve boş boş oturmaktan yoruluyorum. Spora yazılmayı aklımdan geçiriyorum ama ne yapabileceğim konusunda karar veremiyorum. Siz spor olarak hangisini yapmayı tercih edersiniz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapıp eğlenmek uzun sure geçirmek istiyorsan masatensii. Biraz başlarda sıkıntı çekebilirsin ama bir iki ay sonra vazgeçemeyeceğin bir spor a donuşur emin ol. Her yaşta da yapılabilecek bir spor olduğu için özellikle tavsiye ediyorum.
    Haftada 2 ya da 3 gün diyim ter atayım zayıflıyım diyorsanda dovuş sporlar kickboks tayland boksu gibi ağır idman isteyen bir spor sec derim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Voleybol oynamayı çok severim ama oynayacak kişi yok maalesef..

Bayan için fitness aerobik gibi sporlar da uygun mesela ismek in mi ne var ücretsiz onlara da yazılabilirsin mesela? Ya da danslı bir spor bulup yazılabilirsin zumba gibi mesela o da eğlenceli olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 54

Kızlar Ne Diyor 18

• eskiden basketbol oynardım profesyonel olarak şimdi tenis oynuyorum sadece :) Ama takım sporlarini daha çok severim

0|0
    0|0
  • Yürüyorum ben kanks

0|0
    0|0
  • Badminton

0|0
    0|0
  • kemence calıyorum sarkılar söylüyorum futbol oynuyordum kadrolu ama nişanlm istemetince biraktım

0|0
    0|0
  • Zumba

0|0
    0|0
  • Yüzme ya da voleybol

0|0
    0|0
  • Ben zaten voleybolcuyum, amator olarak basketbol oynarim ve yuzerim
    Seninde spor yapmani oneririm gercekten cok rahatlatiyor

0|0
    0|0